dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

بهترین سن برای مهاجرت به استرالیا

اقیانوسیه استرالیا اطلاعات کاربردی بهترین سن برای مهاجرت به استرالیا

بهترین سن برای متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا

امتیاز سن یکی از تاثیر گذارترین فاکتورها در مهاجرت به کشور استرالیا و اخذ انواع ویزاهای اقامت از طریق مهارت و کار کشور استرالیا است. آنچه که مسلم است دولت نیز مانند دیگر کشورهای مهاجرپذیر بدنبال مهاجرین جوان و پر انرژی است تا بتواند از این طریق افراد متقاضی جوان و ماهر را وارد بازار کار و صنعت خود کند و از این طریق اقتصاد خود را پویا و در حال رشد نگه دارد.

به این نکته توجه داشته باشید که امتیاز سن شما در سیستم امتیازبندی مهاجرت به این کشور در آخرین مرحله فرایند اخذ اقامت شما محاسبه میشود، زمانی که شما دعوتنامه ای برای تکمیل کردن درخواست خود از اداره مهاجرت و شهروندی کشور استرالیا دریافت می کنید.

شما باید تا تکمیل مدارک کامل خود و پس از دریافت دعوتنامه امتیاز سن خود را محاسبه کنید. برای مثال اگر الان ارزیابی خود را از سازمان ارزیاب گرفته اید و ۳۲ سال دارید، اما دعوتنامه خود را ۸ ماه بعد میگیرید، این بدان معناست که شما وارد ۳۳ سالگی شده اید و امتیاز شما از ۳۰ امتیاز به ۲۵ امتیاز کاهش پیدا میکند.

بنابراین شما باید پس از مشاوره با ایجنت خود دقیقا بدایند که به طور محتمل چه زمانی دعوتنامه شما خواهد آمد. و توجه به این نکته باعث میشود که مخصوصا برای متقاضیان ایرانی که زمان دریافت ویزا و دعوتنامه آنها کمی طولانی تر از معمول خواهد بود تصمیم درستی را اتخاذ کنید یا اینکه هزینه های گزافی نکرده و از این طریق متضرر نشوید. توجه داشته باشید این بدان معنا نیست که شما اصلا نمیتوانید برای اقامت اقدام کنید.


سیستم امتیازدهی اداره مهاجرت کشور استرالیا:

متقاضیان بین ۱۸ تا ۲۴ سال ۲۵ امتیاز دریافت می کنند.
متقاضیان بین ۲۵ تا ۳۲ بیشترین امتیاز به عبارت ۳۰ دریافت می کنند.
متقاضیان بین ۳۳ تا ۳۹ سال ۲۵ امتیاز دریافت می کنند.
متقاضیان بین ۴۰ تا ۴۴ سال با افت شدید در شانس خود ۱۵ امتیاز دریافت می کنند.

در نتیجه بهترین سن برای متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزاهای اقامت ۱۸۹، ساب کلاس ۱۹۰ و ساب کلاس ۴۸۹ ، همچنین ویزا های کاری مثل ۴۸۲ و غیره … بین ۲۶ تا ۳۲ سال می باشد که بیشترین امتیاز فاکتور سن را دریافت می کنند.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت