تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

آپدیت: انتاریو برنامه های Masters Graduate PNP را بست

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار انتاریو آپدیت: انتاریو برنامه های Masters Graduate PNP را بست

به روزرسانی: انتاریو در همان روز برنامه های جریان Masters Graduate را باز و بسته کرد ، زیرا ثبت نام برای اعمال در این جریان در حال حاضر عجله ای انجام می شود. برنامه ها تا اطلاع ثانوی مجدداً بازگشایی نمی شوند.

خبر اصلی در تاریخ 29 سپتامبر ساعت 14:52 به وقت گرینویچ به شرح در ادامه منتشر شد:

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارشناسی ارشد انتاریو

29 سپتامبر ، انتاریو در حال گشودن برنامه های کاربردی برای داوطلبانی است که با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند.

برنامه مهاجرت انتاریو (OINP) مسیر هایی را برای جریان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد جهت اخذ اقامت دائم باز می کند. دانشجویان بین المللی که از دانشگاه انتاریو فارغ التحصیل شده اند ممکن است واجد شرایط درخواست این برنامه نامزدهای استانی (PNP) باشند.

انتاریو به طور دقیق اعلام نکرد که چه زمانی برنامه ها بازگشایی می شوند . با این حال ، آنها گفتند که متقاضیان علاقه مند باید مستقیماً از صفحه جریان Masters Graduate به پورتال پرونده الکترونیکی OINP دسترسی پیدا کنند . با استفاده از رایانه دسکتاپ بر روی “Submit an application” کلیک کنید زیرا تلفن های همراه و رایانه لوحی توسط سیستم این وبسایت پشتیبانی نمی شوند.

انتاریو OINP انتظار دارد تعداد قابل توجهی از کاربران درخواست دهند ، که ممکن است سبب شود وبسایت با اختلال مواجه شود یا متقاضیان اولویت بندی شوند. این یک خطای فنی نیست و نیازی به تماس و گزارش مشکل نمی باشد.

با رسیدن تقاضا ها به حد مجاز ، سیستم به طور خودکار بسته می شود.

کسانی که در سایت با موفقیت ثبت نام کنند ، ظرف سه روز کاری یک ایمیل تأیید از پورتال OINP دریافت می کنند که حاوی شماره پرونده ثبت نام کننده خواهد بود. ثبت نام کنندگان پس از 14 روز فرصت دارند تا درخواست PNP را ارسال کنند.

تکمیل برنامه حدوداً دو ساعت طول می کشد و نیازی نیست که همه کارها را یکجا بی وقفه انجام دهید. این امکان وجود دارد که برنامه را ذخیره و بعدا تکمیل نمایید.

هزینه درخواست برای این برنامه 1500 دلار است و OINP ویزاکارت و مسترکارت را می پذیرد. هنگام ثبت درخواست ، کلیه اسناد و مدارک پشتیبان باید به زبان انگلیسی یا فرانسه ، اسکن شده و آماده آپلود باشند.

قالب صحیح برای وارد کردن تاریخ تولد DD / MM / YYYY است. همچنین در این راستا برنامه استانی انتاریو اعلام کرده است که “ضروری است اطلاعات به درستی وارد شوند”زیرا که پس از تکمیل فرم نمی توان تاریخ را تغییر داد.

چه کسی واجد شرایط مهاجرت از طریق برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد انتاریو است؟

برای درخواست این PNP نیازی به پیشنهاد کاری نیست و همچنین در زمان درخواست حضور در کانادا ضروری نیست. داوطلبان واجد شرایط باید مدرک کارشناسی ارشد خود را از یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی  انتاریو اخذ کرده باشند .

سایر شرایط دیگر این برنامه به شرح زیر می باشد:

  • مهارت های زبان انگلیسی یا فرانسه که حداقل برابر با CBL 7 باشد.
  • متقاضیان باید حداقل یک سال در انتاریو زندگی کرده باشند.
  • تمکن مالی محاسبه شده بر اساس تعداد اعضای خانواده و درآمد سالانه ؛
  • قصد زندگی در انتاریو ؛ و
  • و سایر الزاماتی که در اینجا ذکر شده است .

جریان کارشناسی ارشد فارغ التحصیل یکی از برنامه هایی که به سیستم ابراز علاقه EOI تغییر پیدا می کند . در همین راستا انتاریو انتظار دارد روند رفتن از سیستمی که اولویت با هر که زودتر اقدام کند به سیستم Expression of Interest یا EOI در سال 2021 انجام شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی