تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

Priority Skills راه مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند و لابرادور

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار نیوفاندلند و لابرادور Priority Skills راه مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند و لابرادور

مهاجرت به کانادا از طریق استان نیوفاندلند و لابرادور

این خبر را آقای Andrew Furey نخست وزیر استان نیوفاندلند و لابرادور و آقای Gerry Byrne وزیر مهاجرت این استان اعلام کرد.

این مسیر تازه که در اول ژانویه ۲۰۲۱ راه‌اندازی می‌شود، تازه‌واردانی با تحصیلات و مهارت بالا را با تجربه تخصصی در بخش‌هایی مانند فناوری جذب می‌کند؛ بخشی که در آن، تقاضای روزافزون، از فارغ‌التحصیلان و استخدام‌های محلی پیشی گرفته است.

برنامه مهاجرت مهارتهای اولویت داراستان نیوفاندلند و لابرادور

کارفرمایان در بخش‌های با رشد بالا که به مهارت‌های خاصی نیاز دارند، مسیر جدید را درخواست کرده‌اند، چون تلاش آنها برای استخدام محلی، پاسخگوی تقاضای روزافزون برای نیروی کار ماهر و باتجربه نبوده است.

مسیرهای مشابه Priority Skills نیوفاندلند و لابرادور حداکثر ۷۰ درصد کل درخواست‌های مهاجرتی مورد تایید در سایر استان‌ها را تشکیل می‌دهد.

این مسیر برای افرادی که دارای یک یا چند مدرک پیشرفته یا تخصصی زیر در بخش‌های دارای اولویت مانند فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری اقیانوس‌ها، مراقبت‌های بهداشتی، کشاورزی و آبزی‌پروری هستند، در دسترس خواهد بود:

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا از دانشگاه Memorial که تحصیلات آنها در سه سال گذشته به پایان رسیده است.

افراد واجد شرایط که حداقل در یک سال در مشاغل تخصصی، نیاز به مهارت بالا و با تقاضای بالا کار کرده‌اند.

فردی که معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشد از طریق فرم‌های ابراز تمایل ارزیابی می‌شود و ممکن است از او دعوت شود تا درخواست خود را تحت NLPNP ارائه دهد.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی