تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

زمان پردازش برنامه های مربوط به برنامه فدرال کانادا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا زمان پردازش برنامه های مربوط به برنامه فدرال کانادا

زمان پردازش برنامه های مربوط به برنامه فدرال افراد شاغل در حال حاضر تا 22 ماه

برنامه اجازه می دهد تا افراد با تجربه مرتبط در ورزش و هنر و فرهنگ و هنر بتوانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند

1 نوامبر 2019

اکنون زمان پردازش برنامه های مربوط به برنامه فدرال خود اشتغالی فدرال کانادا به 22 ماه کاهش یافته است – پیشرفت اساسی در هفت سال گذشته که فقط چند سال پیش به طول انجامید.   

برنامه خود اشتغالی افراد اجازه می دهد تا افراد واجد شرایط با تجربه مرتبط در دو و میدانی و یا هنر و فرهنگ به اقامت دائم کانادا اعمال می شود.

این برنامه طیف گسترده ای از حرفه ها را شامل می شود ، از تمرین هنرمندان و ورزشکاران گرفته تا مشاغل پشت صحنه از جمله طنز پردازان ، طراحان مجموعه ، مربیان و مربیان. 

کتابداران ، بایگانی کنندگان ، محافظه کاران و متولیان امر و روزنامه نگاران مستقل نیز از جمله بسیاری از حرفه های دیگر واجد شرایط هستند .

در صورتی که کاندیدای مجری باشد که در سطح جهانی یا فعالیت های فرهنگی یا ورزش در سطح جهانی شرکت کرده است یا شخص خود اشتغالی در فعالیت های فرهنگی یا دو و میدانی بوده است ، تجربه درنظر گرفته می شود. 

مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) می گوید کاندیداها اگر در سطح بین المللی شناخته شده یا در بالاترین سطح از رشته خود شناخته شده باشند “درجه جهانی” محسوب می شوند.

کاندیداها همچنین باید بتوانند آنچه را که دولت کانادا “سهم مهمی در زندگی فرهنگی یا ورزشی” این کشور می داند ، ارائه دهند. 

اهمیت سهم شخصی توسط افسر ویزا در حال بررسی پرونده فرد مشخص می شود و IRCC می گوید وقتی متقاضیان تجربه تجربه را برآورده می کنند “نسبی می شود” و انتظار معقولی وجود دارد که خود اشتغالی داشته باشند.

IRCC توضیح می دهد: “به عنوان مثال ، یک معلم موسیقی که برای یک شهر کوچک در نظر گرفته شده است ، می تواند در سطح محلی قابل توجه باشد.” “به همین ترتیب ، یک روزنامه نگار آزاد که به یک انتشارات کانادا کمک می کند ، آزمون را ملاقات خواهد کرد.”

IRCC می گوید ، گنجاندن این شرط ، به منظور جلوگیری از “برنامه های ناخوشایند” است و نباید افراد خود اشتغالی واجد شرایط را از این امر منع کند.

داوطلبان علاقه مند همچنین باید معیارهای انتخاب برنامه را حداقل یا بالاتر از معیارهای خود قرار دهند تا از نظر مهاجرت بعنوان یک شخص خود اشتغالی در نظر گرفته شوند.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد شرایط لازم برای برنامه فدرال افراد شاغل ، به این صفحه اختصاصی مراجعه کنید .


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی