تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

شکلات ساز و دانشجوی پزشکی جز 25 برنده برتر مهاجران کانادا

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا شکلات ساز و دانشجوی پزشکی جز 25 برنده برتر مهاجران کانادا

مهاجران برتر کانادا

کارآفرینان، فعالان و استادان حوزه مهاجرت در سرتاسر کانادا به خاطر کمک هایشان به کشور در برنامه‌های پاداش‌ های مهاجران در سرتاسر کشور شناخته شده هستند.

25 جایزه مهاجران برتر کانادایی RBC  دستاوردهای مهاجران در سرتاسر کشور را تایید می‌کند. برندگان این جوایز بر اساس رای گیری آنلاین و گروهی از داور ها انتخاب می شوند.

به گفته سانجای آنیهوتری، مدیر مجله مهاجران کانادایی در یک رسانه، « رکورد تعداد آرای بیش از ۷۲ هزار رأی را داشته ایم که تایید کننده کمک های مهم مهاجران است و ما باید در این زمان چالش برانگیز اتفاقات مثبتی که برای ما پیش آمده است را باهم جشن بگیریم»

جدا از 25 برنده برتر انتخاب شده، دو نفر برای جایزه کارآفرینی و جایزه جوان انتخاب شده‌اند.

تارق هدهد جایزه کارآفرینی را دریافت کرد که مشخص می کند بهترین عملکرد را در کارافرینی داشته است. او بنیان گذار و مدیر ارشد شرکت صلح با شکلات است که در آنتیگونیش، نواسکاتیا قرار دارد. این شرکت کارش را به عنوان یک آشپزخانه کوچک آغاز کرد اما اکنون در سرتاسر کانادا شعبه های خود را دارد اما برخی از کارهای این شرکت در سرتاسر دنیا نیز در حال انجام است.

مریم یعقوب به خاطر کارش در زمینه نظارت بر جوانان مهاجر، و مشارکت در تاسیس بخش STEM کلگری، پاداش جوانان را دریافت کرد. او دانشجوی پزشکی در دانشگاه کلگری است.

برندگان یک لوح یادبود و بسته هدیه یادبود از این جشن را دریافت می‌کنند. همچنین، در مجله مهاجران کانادایی نیز بخشی را به خود اختصاص خواهند داد. ۲۵ برنده برترین جایزه مهاجران کانادایی به ترتیب الفبا مرتب شده‌اند.

مهاجران کانادا

اجیبولا ابیتوین

ابیتوین که اصالتاً اهل نیجریه است مشاوره سیتی فورت ساکساچوان، آلبرتا است او نیز بنیان گذار فشن دیوینیتی است، که یک فروشگاه لباس در نیجریه است که مختص تجارت زنان و خانواده ها است. بخشی از سرمایه خط فشن سازمان‌های کمک کننده به بازماندگان سوء استفاده‌های خانگی اختصاص می یابد.

شهاب اناری

شهاب اناری از ایران به تورنتو مهاجرت کرد و بنیانگذار شرکت موفق ستاره شمالی شد، یک نهاد شخصی برند سازی که به مربیان و مشاوران کمک می کند. مربی موسسات کارآفرین آینده کانادا و برگزارکننده چندین سمینار و وبینار در مورد توسعه و تحولات حرفه ای و شخصی می باشد.

سامر بیشی

بیشی رئیس و مدیر ایرستل و وایرلس آیس، ارائه دهنده خدمات وایرلس و وایرلاین و رئیس افتخاری ۳۴ گروه نیروی نظامی کانادایی است.از مصر وارد کانادا شد و اکنون در مارخام، اونتاریو زندگی می‌کند.

سرنا شان

شان از هنگ کنگ به تورنتو نقل مکان کرد و شریک بخش خدمات مالی IBM در خدمات تجارت جهانی آن است. او ۱۶ مدرک حرفه ای دارد و نویسنده  Redbook است. اخیراً به عنوان یکی از ۵۰ زن برتر FinTech در کانادا از او نام برده شده است.

کانوار دانجال

دانجال از هند مهاجرت کرد و اکنون مدیر ارشد موسسه جاست اینسترومنت است که تخصص آن در تنظیم دستگاه و ابزارها است. رئیس سابق بخش هندی کانادایی و همچنین در حال حاضر مدیر  برمپتون تجاری است.

شارمرک دوبو

دوبو یک مشاور در ویکتوریا، بریتیش کلمبیا است. او کمک کرده است که حمل و نقل عمومی رایگان شود و انجمن های مشاوره راه اندازی کرده است و برای افزایش مسکن های ارزان قیمت در ویکتوریا مبارزات بسیاری کرده است و همچنین گفتگوهایی میان بومیان و اعضای جوامع تازه وارد به کشور را راه اندازی کرده است او اصالتاً اهل سومالی است.

ایساک گارسیا سیتون

گارسیا سیتون مدیر اجرایی افتتاحیه، ثبت نام دانشجویان بین الملل، آموزش و تحصیل در دانشگاه ریرسون است و در حال حاضر در مقطع دکتری کار میکند: زبان، فرهنگ و آموزش در دانشگاه یورک. او از اسپانیا به تورنتو مهاجرت کرد.

ویرجینیاگویانگ سانتورو

گویان سانتورو از فیلیپین بنیانگذار انجمن نیروی کار داخلی فیلیپینی مانیتوبا است که برای حمایت از حقوق پرستاران درمانیتوبا کار می کند. او اکنون بازنشست شده است.

باساواراج هالی

خواننده موسس و مسئول ارشد فنی موسسات صنعتی گوفور است که خدمات آنی برای صنایع ساخت و ساز را فراهم می‌کند. این شرکت اخیرا در ۶۰ بازار مهم در کانادا و ایالات متحده جای خود را پیدا کرده است. او اصالتا از هندوستان است و اکنون در اوتاوا، انتاریو زندگی می کند.

حمزه حق

حق یک بازیگر است که در حال حاضر به نام بشیر باش حامد درشبکه پزشکی CTV می درخشد. با مدرک لیسانس هنر در مطالعات فیلمسازی و حقوق از دانشگاه کارلتون، افتخارات او شامل فیلم های “کارآگاه هندی، این زندگی، کنتیکو و هنر بیشتر” می‌شود. در حال حاضر در اتاوا زندگی می‌کند و اصالتاً اهل پاکستان است.

مایک هورلی

هورلی یک مهاجر از ایرلند، که شهردار برنابی بریتیش کلمبیا، نائب رئیس دپارتمان آتش نشانی برنابی، رئیس سابق آتش‌ نشانان حرفه‌ای است. همچنین مدال طلایی بزرگداشت ملکه و مدال الماس را نیز دریافت کرده است.

دکتر شانتی جانسون

جانسون یک پروفسور و پیشکسوت دانشگاه سلامت عمومی آلبرتا در ادمنتون است. در زمینه‌های ارتقای سلامت عمومی و سلامت سالخوردگان پیشرو است. او دوره تحقیقاتی خود را به جلوگیری از افول افتادن افراد سالخورده و انزوای اجتماعی به خصوص در میان سالخوردگان مهاجر و پناه جو اختصاص داده است. او مهاجری از هندوستان است.

مریم جوبور

جوبور فارغ التحصیل مدرسه سینما ها پنهاین در مونترال و یک نویسنده و کارگردان است. فیلم او به نام “برادری” ۷۵ جایزه در ۱۵۰ فستیوال برنده شد که یکی از این فستیوال ها جشنواره فیلم بین المللی تورنتو بود و در سال ۲۰۲۰ نامزد جایزه اسکار شد او اصالتاً اهل تونس است.

کننی لو

لو، از هنگ کنگ دستیار مدیر در موسسه SickKids است. اوافزایش سرمایه و ارتقاء سلامت کودکان در جوامع چینی را هدایت و رهبری می کند. حدود ۲۰۰ هزار دلار برای صندوق یادبود کودک کادن کو گردآوری کرده است، او این موسسه را به یاد پسرش پایه گذاری کرد.

جاکوب مارتینس

مارتینس مدیر فعالیتهای گروه کُر در دانشگاه نیو فنلاند است. او مدیر هنری آتلانتیک بوی چور و مدیر هنری و رهبر بوی چور کانادا است که در سرتاسر دنیا برنامه اجرا کرده است. او مهاجری اهل جمهوری چک است.

آدولا اولوبامجی

اولوبامجی متخصص فلز و چاپ سه بعدی و همینطور بنیانگذار موسسه استم هاب است، این موسسه یک سازمان غیر دولتی با هدف ارتقای مشارکت اقلیت‌ها و زنان در علم تکنولوژی مهندسی و ریاضیات است. اولوبامجی اصالتاً اهل نیجریه است.

فریبا پاچله

فریبا پاچله مدیر دفتر مدیریت پروژه شاخه توزیع نوشابه الکلی بریتیش کلمبیا و رئیس مدرسه حسابداری انجمن مشاور برنامه است، که در این منصب کمک ها و توصیه های استراتژیک به موسسه حسابداری ارائه می‌دهد در حال حاضر پس از مهاجرت خود از ایران در ونکوور زندگی می کند.

بروک پون تیپ

پون تیپ یک نویسنده  با کتابهای پرفروش است که در تورنتو زندگی می کند و همچنین بنیان‌گذار شرکت ادونچر جی می باشد این شرکت یک شرکت مسافرتی با یک گروه کوچک است. این گروه پیشرو زمینه های گردشگری می باشد و بزرگترین شرکت سفرهای ماجراجویانه است که گروه کوچکی دارد. او اصالتاً اهل ترینیداد و توباگو است.

دکتر هنری رایس

دکتر رایس مدیر ارشد و مالک مرکز مراقبتهای چشمی اینتگرا است که یک مجموعه نوآورانه در برنابی،بریتیش کلمبیا است. همچنین او بنیانگذار و مدیر ارشد آوسدیکس است و اولین دستگاه تصویر برداری هوش مصنوعی از قرنیه چشم را در دنیا اختراع کرده است. رایس اصالتا اهل برزیل است.

آرلن رویز

رویز مالک موسسه خدمات استخدام و مهاجرت الکسن،یک مشاور قانونی مهاجرت، است. او در زمینه پاسخ دهی به فقرا، موسسه آرزوهای کودکان و موسسه آرزو کن کمک رسانی میکند. او از فیلیپین به ساسکاتون مهاجرت کرده است.

دکتر کریشانا سنکر

سنکر پیشرو ارتباطات و تدبیر گروه عملیاتی ویروس کرونا و بنیانگذار گریدرایتسلک است. او مقطع دکترای خود را در دانشکده پزشکی تمام کرده است و به دنبال بهبود و یافتن درمانی برای دیابت نوع یکم است. اسنکر در تورنتو زندگی می کنند و از گیانا مهاجرت کرده است.

هرش تاکار

تاکر مدیر نهاد اجتماعی خدمات ترجمه و تفسیر دایورس سیتی است،کلیک گروه بیش از ۳۰۰ مترجم را برای ارتقای ارتباطات میان فرهنگی در بریتیش کلمبیا رهبری می کند. همچنین او حامی دانشجویان بین المللی است و یکی از داوطلبان کمک به تشکل های حمایت از سرطان در کانادا می باشد. تاکار اصالتاً اهل کشور هندوستان است.

هالیا والاداراس مونتمایر

والا دارای مونتمایور یکی از اعضای دانشکده در دانشگاه تامسون از است که در مدیریت موسسه تجارت جهانی همکاری می کند و همچنین دردانشگاه سیم و فریزر در ونکوور استاد دانشگاه است. او از مکزیک به کانادا مهاجرت کرد

با وجود برندگان جوایز RBC پنجاه هزار دلار به آسیاب بادی میکرولندینگ کمک کرده است،خیریه ای که مهاجران آموزش دیده بین‌المللی کمک می‌کنند تا بتوانند هزینه ‌های مدارک کانادایی که به آن نیاز دارند را بپردازند‌. این خیریه از ۵۰ مهاجری که به صورت بین المللی در زمینه های مراقبت و سلامت آموزش دیده اند و در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بوده اند حمایت می کند تا بتوانند مدارک خود را تایید کنند.

به گفته امیت براهم، مدیر ارشد RBC به حمایت از تازه واردان در سرتاسر کانادا و استحکام بخشیدن به یکپارچگی جوامع آن مفتخر است. با توضیح تفاوت ها و گروه‌های آموزش‌ دیده برندگان ۲۵ جایزه مهاجران کانادایی برتر RBC همچنان نشان دهنده هوش استعداد علاقه و ارتقایی است که تازه وارد آن با خود به کشور می آورند و همچنین انگیزه هایی است که ما از داستان های آنها میگیریم.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی