تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا (BC PNP)


مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا ، غربی ترین استان کانادا قطبی از تنوع فرهنگی و رشد اقتصادی است

ونکوور از شهر های بزرگ کشور ، بریتیش کلمبیا نیز یکی از استانهای متنوع در کل کانادا است. اقتصاد بریتیش کلمبیا با تأکید بر جنگلداری و معدن روی یک بخش منابع طبیعی قوی تمرکز دارد. محیط طبیعی آن ، با جنگلهای گسترده و آب و هوای ساحلی منحصر به فرد ، به عنوان یکی از زیباترین در کانادا و در واقع در جهان شناخته شده است.

BC PNP برنامه استانی بریتیش کلمبیا است. از طریق این برنامه ، مهاجران آینده نگر با مهارت و تجربه مورد هدف این استان می توانند گواهی نامزدی استانی بریتیش کلمبیا را دریافت کنند ، که به آن اتباع خارجی اجازه می دهد تا برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. 

BC PNP برنامه های تحت دو جریان اصلی مهاجرت را می پذیرد:

 • مهاجرت با مهارت (از جمله اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا)
 • مهاجرت کارآفرین

این جریان ها بیشتر به دسته بندی ها تقسیم می شوند. در زیر ما اطلاعات تکمیلی در مورد هر یک به شما ارائه می دهیم تا به شما در تشخیص درست بودن BC PNP برای شما کمک کند.

مهارت مهاجرت

BC PNP Skills مهاجرت به دسته های زیر تقسیم می شود:

 • طبقه کارگر ماهر – این دسته برای افرادی است که در یک شغل ماهر پیشنهاد کار واجد شرایط دریافت کرده اند. پیش بینی می شود کارگران چندین سال تجربه در حرفه خود داشته باشند.
 • رده حرفه ای بهداشت و درمان – تحت این گروه ممکن است افراد با تجربه و پیشنهادات شایسته واجد شرایط ، به عنوان پزشکان ، پرستاران ، پرستاران روانپزشکی یا متخصصان بهداشت متفقین بتوانند متقاضی شوند. برای یکی از 11 شغل صلاحیت بهداشتی باید یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط دریافت کنید.
 • رده بین المللی فارغ التحصیلان  – این دسته برای افرادی است که در سه سال گذشته از دانشگاه یا کالج واجد شرایط کانادا فارغ التحصیل شده اند. پیشنهاد کار باید از یک کارفرمای بریتیش کلمبیا اخذ شود تا در این زیر گروه واجد شرایط باشد.
 • رده بین المللی پس از فارغ التحصیلی – این گروه برای فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک موسسه آموزشی واجد شرایط در بریتیش کلمبیا در برنامه های علوم طبیعی ، کاربردی یا علوم پزشکی است. هیچ درخواست شغلی برای اعمال زیر این زیر گروه لازم نیست.
 • طبقه ورود و طبقه کارگر نیمه ماهر – کارگرانی که در برخی از موقعیت های سطح ورودی یا نیمه ماهر در گردشگری / میهمان نوازی ، فرآوری مواد غذایی ، یا حمل و نقل طولانی و یا افرادی که در موقعیت های ورودی یا نیمه ماهر هستند ، زندگی و کار می کنند. منطقه توسعه شمال شرقی بریتیش کلمبیا ، ممکن است از طریق این برنامه واجد شرایط مهاجرت باشد.

درباره  شرایط واجد شرایط بودن جریان BC PNP Skills Immigration اطلاعات کسب کنید.

اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا

Express Entry BC با سیستم انتخاب مهاجرت ورود به سیستم دولت فدرال همسو است ، به متقاضیان واجد شرایط اجازه می دهد تا پردازش اولویت برنامه PNP BC خود را دریافت کرده و در صورت نامزد شدن ، درخواست اقامت دائم خود را دریافت کنند.

دسته های مهاجرت در زیر می توانند از طریق Express Entry British Columbia پردازش شوند:

 • طبقه کارگر ماهر
 • دسته حرفه ای مراقبت های بهداشتی
 • رده بین المللی فارغ التحصیلان
 • رده بین المللی تحصیلات تکمیلی

اطلاعات بیشتری در مورد شرایط لازم در مورد واجد شرایط بودن اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا دریافت کنید . 

سیستم ثبت نام مهارت های مهاجرت (SIRS)

در تاریخ 27 ژانویه 2016 ، دولت بریتیش کلمبیا سیستم جدید ثبت نام مهاجرت مهارت (SIRS) را برای BC PNP اعلام کرد. این سیستم مبتنی بر امتیاز ، امتیاز ثبت نام را به داوطلبان اعطا می کند که تعیین می کند دعوت می شوند از آنها درخواست کنند یا خیر. نمره بر اساس چندین عامل – از جمله سطح تحصیلات ، سالها تجربه کار مستقیم و پیشنهاد اشتغال BC – که توانایی فرد را برای موفقیت در بازار کار و مشارکت در اقتصاد استان است منعکس می کند.

درباره SIRS اطلاعات بیشتری کسب کنید  . 

حداقل نمرات مورد نیاز و تعداد دعوت نامه های درخواست شده توسط BC PNP را تا به امروز مشاهده کنید .  

کارآفرینی

مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا

افرادی که قصد اسکان و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را دارند ممکن است واجد شرایط اقامت دائم کانادا تحت این جریان مهاجرت باشند. این برنامه به دو دسته تقسیم می شود:

 • طبقه بندی مهاجرت کارآفرینان – این دسته برای مدیران ارشد یا صاحبان مشاغل است که قصد دارند سرمایه هایی را برای یک تجارت پیشنهادی در بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری کنند.
 • مهاجرت کارآفرینان – پایلوت منطقه ای – این پایلوت جدید برای کارآفرینان بین المللی به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در یک جامعه کوچک در بریتیش کلمبیا است.

درباره کارآفرینی بریتیش کلمبیا اطلاعات بیشتری کسب کنید  . 

 • رده پروژه های استراتژیک – از طریق این دسته ، شرکت های تحت کنترل خارجی می توانند عملیاتی را در بریتیش کلمبیا راه اندازی کنند. حداکثر پنج نفر از کارمندان کلیدی مدیریتی ، حرفه ای یا فنی خارجی می توانند برای اقامت دائم در استان معرفی شوند.

در مورد شرایط لازم در مورد دسته پروژه های استراتژیک BC PNP اطلاعات بیشتری کسب کنید  .

کلیه شرایط لازم برای برنامه های نامزدی استانی بریتیش کلمبیا را ببینید .


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی