تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

باز کردن قفل DS260 – تصحیح اطلاعات نادرست


باز کردن قفل DS260 برای برندگان لاتاری

گهگاه موقعیت هایی پیش می آید که اطلاعات بدی منتشر می شود که به اعتقاد ما برای شانس افراد مضر است. اخیراً کورتیس موریسون این کار را با مشاوره در مورد باز کردن قفل DS260 انجام داده است. با تمام احترامی که برای ایشان قائل هستیم اما از طرفی مطمئن هستیم که گفته ایشان در این مورد نادرست است و توصیه به باز نکردن قفل برای برندگان مضر است. بنابراین – ما قصد داریم نکات خود را در اینجا بیان کنیم.

ابتدا نظری است که کورتیس در رابطه با یک پرسش و پاسخ از نشست ارتباطی AILA بیان کرد. این جلسه بین کارکنان AILA (AILA به عنوان یک نهاد حاکم برای وکلای مهاجرت آمریکا) و دولت برگزار می شود.

اکنون در زیر اسکرین شات را گرفته ایم و آن را حاشیه نویسی کرده ایم تا ناهنجاری های خاصی را در سوال و پاسخ نشان دهیم که به ما اطمینان می دهد که نه سوال و نه پاسخ در مورد موارد DV صدق نمی کند.

بگذارید یکی یکی پیش برویم:

  1. بدیهی است که برای DV صحیح نیست. همانطور که بسیاری از شما می دانید می توانید از KCC بخواهید که قفل DS260 شما را برای انجام امور باز کند.
  2. NVC – همانطور که بیشتر شما باید بدانید NVC هیچ نقشی در پردازش پرونده های DV ندارد.
  3. یکی دو سال صبر کن؟؟ خیر البته این در مورد DV صدق نمی کند.
  4. پاسخ دولت دوباره نشان می دهد که DS260 ها را نمی توان دوباره باز کرد – باز هم می دانیم که برای موارد DV درست نیست.
  5. دوباره NVC
  6. در حالی که بحث در مورد اینکه آیا دولت از شماره پرونده (همانطور که در شهادت سوگند گفته اند) یا تاریخ پردازش استفاده می کند وجود دارد، شکی نیست که تاریخ ارسال DS260 برای اولویت بندی استفاده نمی شود. ما نمونه‌های بسیاری از ارسال‌های اولیه داریم که پردازش نشده‌اند. تاریخ ارسال برای سایر موارد مهاجرت مهم است (که به تاریخ اولویت ترجمه می شود) اما پرونده های DV تاریخ اولویت ندارند.
  7. تاریخ تکمیل New Doc در حالی که این تاریخ برای سایر انواع مهاجرت استفاده می شود، قانون DV به گونه ای نوشته شده است که شماره پرونده را بیش از هر چیز در اولویت قرار می دهد. اکنون همانطور که در بالا اشاره کردیم، نکته قابل بحث است، اما با توجه به زمینه مشخص است که این نکته در مورد تاریخ اولویت در سایر موارد مهاجر است.

بسیار خب – پس امیدواریم می توانید ببینید که کورتیس این بیانیه را به اشتباه تعبیر کرده است که مربوط به پرونده های DV است در حالی که به وضوح در مورد پرونده های DV نیست.

اکنون – بیایید در مورد اینکه آیا باز کردن قفل بد است یا خیر صحبت کنیم. ما قبلاً در این مورد مطلب نوشته ایم . اساساً، برخی موقعیت‌ها وجود دارد که باز کردن قفل کار درستی است و در برخی موقعیت‌ها قفل را باز نمی‌کنید.

  1. برای خطاهای بسیار جزئی نیازی به باز کردن قفل نیست (به عنوان مثال یک اشتباه املایی ساده در یک آدرس، عدم دقت ساده تاریخ در تاریخ تحصیل یا اقامت). با وجود این خطاها، بعید به نظر می‌رسد که در مورد شما تأثیری داشته باشند، حتی اگر بدون تغییر باقی بمانند، اما اگر نگران هستید، می‌توانید این خطاها را در مصاحبه تغییر دهید. در این موارد تغییرات در شغل یا تکمیل تحصیلات را نیز شامل می شود. برای به روز رسانی آن چیزها نیازی به باز کردن قفل نیست (اما برای کشوری مثل ایران که بیشتر شرکت ها تحت تحریم هستند یا بیشتر رشته ها حساس هستند و غیره پیشنهاد میشود اگر فکر می کنید به پیشینه شما مرتبط میشود قفل فرم را باز کنید و آن را بروز رسانی نمایید).
  2. خطاهایی که باید در اسرع وقت اصلاح شوند. نمونه هایی از این اشتباهات در نام، تاریخ تولد و محل تولد شما است. چرا آن چیزها مهم هستند؟ زیرا آنها نقاط داده را “شناسایی” می کنند. خطا در این نقاط می تواند به این معنی باشد که بررسی های پیشینه شما باطل شده است. ما از مواردی اطلاع داریم که به تأخیر افتاده و حتی برای این موارد مهم رد شده‌اند، زیرا CO آن را به معنای نوعی تلاش عمدی برای پنهان کردن هویت متقاضی می‌داند. در این دسته ما همچنین تغییرات قابل توجه یا حذف اطلاعات مهمی مانند تاریخچه که نشان می دهد شما در کشور دیگری زندگی می کرده اید که قبلاً در لیست نیست، گنجانده شده است. همچنین تاریخچه کامل رسانه های اجتماعی در این دسته قرار می گیرد. باز هم، شما نمی خواهید این تصور را ایجاد کنید که می خواهید چیزی را پنهان کنید.
  3. تغییرات در وضعیت شخصی شما به عنوان مثال می توان به تغییر وضعیت تأهل، افزودن همسر یا تولد فرزند و غیره اشاره کرد. انجام این تغییرات در اسرع وقت بسیار مهم است. زیرا اگر متقاضی را از پرونده اضافه یا کم کنید، مطمئن می شوید که بررسی های لازم از آن شخص کامل شده است و زمانی که برای مصاحبه برنامه ریزی می کنید که ویزا به آنها اختصاص می یابد.

اکنون – آیا باز کردن قفل باعث تاخیر می شود ؟

ابتدا مطمئن می شوید که چه تغییری میخواهید ایجاد کنید و تصمیم بگیرید آیا باید قفل را باز کنید خیر. اگر نیاز بود، قفل را باز کنید. تاخیری که ممکن است اتفاق بیفتد را در نظر نگیرید (و همیشه ایجاد تغییرات شما باعث تاخیر نمی شود). چرا – خوب، زیرا برای انواع تغییراتی که ما به شما پیشنهاد می‌کنم قفل بیشتر در دو مورد 2 و 3 بال که ذکر کردیم ا باز کنید (برای اتباع ایران در مورد اول نیز ممکن است نیاز باشد)، گزینه جایگزین می‌تواند رد کردن یا عدم دریافت تعداد مناسب ویزا برای خانواده شما باشد. ما همیشه می گویم “تاخیر بهتر از انکار است”.

چند نفر در یکی از بیانیه های دادگاه به بیانیه ای اشاره کرده اند که به شرح زیر است:

حال، حتی اگر تصمیم بگیریم که به آن بیانیه اعتماد کنیم، باید توجه داشته باشیم که در مورد باز کردن قفل پس از اینکه پرونده به صورت مستند تشخیص داده شود صحبت می کند. به عبارت دیگر، اگر پرونده هنوز رسیدگی نشده باشد، بعید است که باعث تأخیر شود، و اگر پرونده رسیدگی شده باشد، باز هم عاقلانه است که برای سناریوهایی که در بند 3 در بالا فهرست کردیم (یعنی تغییر وضعیت تأهل و غیره) قفل را باز کنید. بله، این می تواند باعث تاخیر شود، اما هنوز هم در بیشتر موارد ایده عاقلانه ای است.

بنابراین، در مورد اینکه آیا تاخیر ایجاد خواهد شد، خوب بستگی به این دارد که پرونده شما تا چه اندازه مورد رسیدگی قرار گرفته است. اگر پرونده به طور کامل رسیدگی نشده باشد، بعید است در هر مورد تاخیر وجود داشته باشد. اما باز هم، معمولاً بهتر است تاخیر وجود داشته باشد تا اینکه مورد را انکار کنید.

به خاطر داشته باشید، این نکته باید همراه با شماره پرونده شما و اینکه چقدر پرونده شما به current بودن نزدیک است در نظر گرفته شود. در اواخر سال، ما باز کردن قفل را توصیه نمی کنم مگر در مواردی که کاملاً ضروری است. اما اگر پرونده شما هنوز به current نزدیک نشده است، باز کردن قفل مشکلی نیست.

فراموش نکنید که وکلایی مانند کورتیس تنها در 2 یا 3 سال گذشته به قرعه کشی DV علاقه مند بوده اند و تنها شاهد سال های ناکارآمد و زمان تراول بن و کرونا بن بوده اند. برای DV2023 و فراتر از آن، انتظار داریم روند به پردازش عادی بازگردد، بنابراین مردم باید کمتر نگران باز کردن قفل باشند. و به همین دلیل است که ما می خواستم این سوء تفاهم را در این مرحله مستند کنیم زیرا وضعیت در آینده مانند آنچه از سال 2020 شاهد بودیم نخواهد بود.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی