تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مسافران برای ورود به کانادا باید از اپلیکیشن ArriveCAN استفاده کنند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا مسافران برای ورود به کانادا باید از اپلیکیشن ArriveCAN استفاده کنند

اپلیکیشن ArriveCAN برای سفر به کانادا

اگر این روزها می خواهید به کانادا سفر کنید، در نظر داشته باشید که مقررات اندکی تغییر کرده و باید قبل و بعد از ورود به کانادا یک سری کارها را انجام دهید.

ویدیو مقرارت جدید کانادا:

قوانین جدید کانادا برای مسافران بین المللی

این مقررات جدید از شنبه ۲۱ نوامبر اجرایی می شوند:

قبل از ورود به کانادا

قبل از سوار شدن به هواپیما باید اپلیکیشن ArriveCAN را دانلود کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. برای دانلود این اپلیکیشن نام آن را گوگل کنید و از طریق سایت دولت کانادا (Canada.ca) آن را دانلود و نصب کنید (لینک جهت دسترسی نیز در ادامه قرار داده شده است) .

هنگام ورود به کانادا، رسید ثبت اطلاعات ArriveCAN را به افسر مرزی نشان دهید. کسانی که اطلاعات خود را داخل اپلیکیشن ثبت نکنند، ممکن است به طور شفاهی هشدار دریافت کنند یا تا هزار دلار جریمه شوند.

پس از ورود به کانادا

ظرف ۴۸ ساعت پس از ورود به کانادا، باید کانفرم کنید که به محل قرنطینه خود رسیده اید.

علاوه بر این، در طول 14 روز قرنطینه اجباری باید هر روز اطلاعات خود را از طریق اپلیکیشن ArriveCAN یا شماره تلفن رایگان 8336410343 ثبت کنید و به سوالات مرتبط با علائم کرونا پاسخ دهید.

کسانی که قبل از ورود به کانادا اطلاعات خود را در اپلیکیشن ArriveCAN ثبت نکرده باشند، پس از ورود به کشور دیگر نمی توانند از طریق اپلیکیشن اطلاعات خود را ثبت کنند و فقط باید تلفنی این کار را انجام دهند.

همانطور که گفته شد، ثبت اطلاعات علائم باید در طول 14 روز قرنطینه اجباری، به صورت روزانه انجام شود. کسانی که این کار را انجام ندهند، در “اولویت بالای” پیگیری توسط ماموران دولت قرار می گیرند.

دولت کانادا انجام این اقدامات را گام مهمی در کنترل شیوع کرونا از طریق سفرهای بین المللی اعلام کرده.

در نظر داشته باشید که محدودیت های مرزی هنوز برداشته نشده و این مقررات صرفا برای کسانی است که از محدودیت های مرزی معاف هستند و اجازه ورود به کانادا دارند.

دانلود برنامه ArriveCAN کانادا

  1. لینک های دانلود و درباره این اپلیکیشن در IRCC
  2. ورود از طریق سایت (کلیک کنید)
  3.  Google Play (کلیک کنید)
  4. IOS (ایفون) (کلیک کنید)

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی