تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برنامه اوپن ورک پرمیت کانادا برای همسر فرد کانادایی


اجازه کار برای همسر فرد کانادایی

برنامه اوپن ورک پرمیت کانادا برای همسر فرد کانادایی، این برنامه آزمایشی به همسران و شرکای متداول کانادایی یا اقامت دائم اجازه می دهد تا در حالی که درخواست حمایت مالی داخل کشور برای اقامت دائم در حال پردازش هستند ، اجازه کار آزاد دریافت کنند.

برنامه اسپانسری همسر یک بخش از برنامه های مهاجرت خانواده است، که در آن یک شهروند یا مقیم دائم کانادا (حامی) برای اقامت دائم شخص اقدام میکند. اسپانسری داخلی اینساید نوعی حمایت مالی از همسران است که در دسترس زوجینی است که در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند و همسر یا شریک زندگی مشترک در کانادا ، چه به عنوان کارگر، متخصص ، دانشجو و چه از ویزیتور ، دارای اقامت موقتی هستند.

Inland Spousal / Common-Law اسپانسری : برنامه آزمایشی اجازه کار آزاد

مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) با هدف پردازش برنامه های ارائه شده از طریق برنامه حمایت از همسران ظرف 12 ماه انجام می شود. برنامه آزمایشی مجاز اجازه کار می تواند با از بین بردن نیازهای همسر خود و توانایی کار در کاهش مشکلات اقتصادی و عاطفی یک پروسه درخواست طولانی کمک کند. یعنی اوپن ورک پرمیت شخص دریافت کند که این مسیر کوتاه تر شود.

اجازه کار آزاد نه کارفرمای است و نه شغلی خاص ، و به دارنده این امکان را می دهد که تقریباً برای هر کارفرمای کانادایی کار کند ، بدون آنکه در ابتدا یک پیشنهاد تأیید شده برای اشتغال به دست آورد. این مجوزهای کاری معمولاً برای هر دو سال یا تا تاریخ انقضاء گذرنامه پاسپورت متقاضی معتبر است ، هر کدام که اول باشد.

این برنامه آزمایشی نخستین بار به مدت 12 ماه در دسامبر 2014 معرفی شد. از آن زمان تا زمان تکمیل تغییرات نظارتی برای اجرای پایلوت به عنوان سیاست دائمی تمدید شد.

معیارهای واجد شرایط بودن:

برای صدور مجوز کار آزاد ، باید معیارهای زیر را رعایت کنید:

  • درخواست اقامت دائم باید تحت برنامه مهاجرت حامی مالی همسر / شریک زندگی Spousal/Common-Law ارائه شود.
  • متقاضی باید در همان آدرس به عنوان حمایت کننده (همسر / شریک زندگی مشترک) ساکن باشد.
  • متقاضی باید دارای اقامت موقت معتبر (به عنوان بازدید کننده ، دانشجو یا کارگر) باشد. و
  • متقاضی و حامی باید کلیه شرایط لازم را تحت حمایت مالی همسر یا قانون شریک زندگی برآورده کنند .

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی