کاریابی در کانادا رزومه کانادایی

انواع رزومه برای کانادا

انواع رزومه کانادایی

رزومه نویسی یا به عبارت دیگر تهیه سوابق، در استخدام یا پذیرش شما نقش بسیار مهمی دارد.
در زبان انگلیسی بریتانیایی معمولا از عبارت CV که مخفف Curriculum Vitae است استفاده می شود. در کانادا هم اکثرا این کلمه را بدون اکسنت های روی e می نویسند یعنی Resume.

– به طور کلی می توان رزومه ها را به سه دسته تقسیم کرد. در زیر هر یک از این سه دسته را توضیح می دهیم.

** رزومه سابقه کار Chronological Format

این روش رزومه نویسی مرسوم ترین روش است. در این روش، سوابق کاری خود را از جدیدترین به قدیمی ترین Reverse chronological order می نویسید. هنگام معرفی هر یک از شغل های خود، وظایف شغلی Job duties و موفقیت های کسب شده را ذکر می کنید. روش مذکور بیشتر به کار کسانی می آید که به دنبال کاری هستند که مشابه زمینه کارهایی است که پیش از این انجام داده اند؛ به عبارت دیگر کاری که با تجربیات آنها هماهنگ باشد.

** رزومه کاربردی یا توانمندی Functional Format

در این روش رزومه نویسی بیشتر بر روی توانمندی های Skills فرد تاکید می شود. این نوع رزومه نویسی بیشتر به کار کسانی می آید که می خواهند کاری را شروع کنند که با سوابق کاری آنها متفاوت است، اما توانمندی هایشان با کار جدید انطباق دارد. در ضمن این نوع رزومه نویسی به کار تازه فارغ التحصیلان هم می آید.

** رزومه ترکیبی Combination Format

در این روش خلاصه ای از توانمندی ها و موفقیت ها ذکر می شود؛ همچنین سوابق کاری نیز از جدیدترین به قدیمی ترین ذکر می شوند.

‼️نکته: بعضی اوقات ممکن است به منظور مهاجرت و یا دلایل دیگر نیاز به Detailed Resume یا سابقه کار تشریحی داشته باشید. چنین رزومه ای شبیه Combination Resume است با این تفاوت که باید همه موارد را به تشریح شرح دهید. معمولا چنین رزومه ای چندین صفحه می شود.


نحوه انتخاب از بین 4 نوع اصلی رزومه

شما در وب گشت و گذار می کنید ، تلویزیون تماشا می کنید ، یا بی هدف به رادیو در اتومبیل خود گوش می دهید. سپس … WHAM ، یک تجاری به شما ضربه می زند. ویکتور لوکرسون در شماره ماه مه 2014 از مجله تایم توضیح داد که میانگین زمان تبلیغات در یک برنامه تلویزیونی 60 دقیقه ای در سال 2013 14 دقیقه و 15 ثانیه بوده است. مقاله وی با عنوان “اینجا چرا تماشای تلویزیون خیلی آزاردهنده شده است” گزارش می دهد که تبلیغ کنندگان 78 میلیارد دلار در تبلیغات تلویزیونی به تنهایی در سال 2013 هزینه کرده اند. چرا اینقدر پول در بازاریابی هزینه می شود؟ جواب بدیهی است از آنجا که کار می کند.

چرا اینقدر وقت در ساخت رزومه کاری شما صرف شده است؟ زیرا وقتی درست انجام شد ، کار می کند! یک رزومه کارآمد فروش فروش برای یک کارفرمای آینده نگر است. شما فروشنده هستید تجربه ، استعداد و تحصیلات شما محصولاتی هستند. یک رزومه خوب نوشته شده یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی شما است. این یک تجارت است و شما می خواهید مدیر استخدام این محصول را بخواهد. 35 نوع تجاری مختلف وجود دارد ، اما فقط شش رویکرد اساسی. در مورد شغل ، چهار نوع رزومه اساسی وجود دارد: گاهشماری ، کاربردی ، ترکیبی و هدفمند.


رزومه اولیه نوع شماره 1: وقایع

رزومه زمانی دقیقا همان چیزی است نام آن پیداست. سابقه کار شما مطابق با تاریخ ها به ترتیب لیست شده است. با موقعیت فعلی خود شروع کنید و با زودترین حالت پایان یابد. بسیاری از کارفرمایان این نوع را ترجیح می دهند ، زیرا مرور کلی از تجربه شما را نشان می دهد.

این نوع رزومه اساسی برای افرادی که سابقه اشتغال محکمی دارند و هیچگونه مشکلی در سابقه کار ندارند بهترین گزینه است. همچنین اگر بیشتر تجربیات شما با شغلی که به آن علاقه دارید مطابقت دارد مفید است.

به طور کلی ، 10-15 سال گذشته باید در رزومه ذکر شود. با جدیدترین موقعیت شروع کنید و به عقب کار کنید. فقط در مشاغل سنگین نباید فهرست شود. موقعیت های پاره وقت ، کار داوطلبانه یا هر چیز دیگری را که بر مهارتهایی که باید ارائه دهید تأکید می کند.

رزومه اولیه نوع شماره 2: کاربردی

یک رزومه کاربردی روی مهارت ها و تجربه های شما متمرکز است و بر سابقه کاری شما تأکید نمی کند. سابقه اشتغال ثانویه تواناییهایی است که باید ارائه دهید. این نوع رزومه اصلی در صورت عدم وجود اشتغال ، ارجح است. به هر دلیل ممکن است این شکاف ها ایجاد شود ، از جمله افزایش خانواده ، بیماری یا از دست دادن شغل.

همچنین برای فارغ التحصیلان جدید که تجربه اشتغال محدود دارند یا افرادی که در وسط یک تغییر شغلی قرار دارند ، سودمند است. کسانی که مشاغل متنوعی داشته اند و هیچ مسیر شغلی متمرکز نداشته اند ، این نوع رزومه اساسی را نیز مفید خواهند یافت.

رزومه اولیه نوع شماره 3: ترکیب

در یک رزومه ترکیبی ، شما هر دو مهارت و ویژگی های خود را برجسته کرده و یک فهرست زمانی از تجربه کاری خود ارائه می کنید. این به شما یک بستر انعطاف پذیر را می دهد تا دارایی های محل کار خود را لیست کنید و نشان دهید که چه نوع کارمندی هستید.

با این حال ، شما فقط فضای زیادی در دسترس دارید. آخرین درجه یا پیشرفته ترین درجه ها را اول لیست کرده و به ترتیب معکوس کار کنید. اگر دوره های قدیمی تر وجود دارند که خاص تر به موقعیت هستند ، ابتدا آنها را لیست کنید. لازم نیست تاریخ فارغ التحصیلی را ذکر کنید ، اما اگر summa cum laude فارغ التحصیل شده اید ، یا به سایر افتخارات علمی عالی دست پیدا کرده اید ، در لیست آنها متواضع باشید. این شما را از سایر متقاضیان جدا می کند.

رزومه اولیه نوع شماره 4: هدفمند

قالب نهایی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید یک رزومه هدفمند است . این نوع رزومه اصلی به موقعیتی که می خواهید سفارشی شده و خاص است. سابقه کار ، توانایی ها و تحصیلات شما بازتاب الزامات شغلی است.

به عنوان مثال ، اگر در یک شرکت چاپ و نشر تقاضای سمت به عنوان ویراستار کتاب را داشتید ، می توانید بر روی مدرک کارشناسی ارشد خود در زبان انگلیسی و دوره کارآموزی خود با یک سردبیر در طول سال ارشد خود تأکید کنید. شاید شما برای کمک به هزینه های کالج به صورت پاره وقت کار کرده اید. مسابقات نوشتن را که برنده شده اید ، لیست کنید. همه این موارد باعث می شود که یک کارفرما بخواهد در مورد شما اطلاعات بیشتری کسب کند.

شرح شغل موقعیت مورد نظر خود را مطالعه کنید. مهم است بدانید که یک کارفرمای آینده نگر در متقاضیان خود به دنبال چه مهارت ها و توانایی هایی است. اگر تبلیغ نیاز به اعتماد به نفس و تفکر ابتکاری دارد و این صفاتی هستند که شما را توصیف می کنند ، تجربیات خود را به نمایش بگذارید که نمونه این صفات باشد. برای اطلاع از اینکه آیا آنها یک رهبر صنعت هستند ، به وب سایت شرکت مراجعه کنید. آیا این دیدگاه قدرتمند یا بیانیه رسالت دارد؟ این به شما کمک می کند مهارت ها و استعدادهای خود را متناسب با فرهنگ شرکت تطبیق دهید.


نکات نهایی در مورد انواع اصلی رزومه

اکنون که می دانید کدام نوع اصلی رزومه وجود دارد و کدام یک برای شما مناسب است ، در اینجا چند نکته نهایی برای کمک به شما در صحیح تر کردن آن وجود دارد.

آن را حرفه ای نگه دارید.

کلیه انواع اولیه رزومه ها هنوز هم حرفه ای هستند. شما باید از یک قلم معمولی مانند Times New Roman ، آریل ، Tahoma یا Calibri استفاده کنید. اندازه استاندارد فونت 10 تا 12 نقطه است. حداقل یک حاشیه 1 Keep نگه دارید. خطاهای هجی ، نگارشی و گرامر را بررسی کنید ، اما به بررسی املا و دستور زبان اعتماد نکنید. مجموعه ای از چشم های تازه به شما در یافتن خطاهایی که ممکن است از دست دهید کمک می کند.

کوتاه نگه دارید.

کارفرمایان ممکن است صدها رزومه یا نامه تحت پوشش برای یک موقعیت واحد دریافت کنند. شانس این است که فردی که در حال بررسی آنهاست ، برای هر یک ثانیه ثانیه صرف کند. کمتر احتمال دارد که وی یک رزومه طولانی را در نظر بگیرد. به عنوان یک قاعده ، یک صفحه مؤثرتر است.

مهارت های خاص را لیست کنید.

مهارت های مهارت دیگری را اضافه کنید ، مانند صحبت کردن با یک زبان دیگر ، مهارت های فنی ، مهارت های تدریس و غیره علاقه های ویژه ای را درمورد موقعیت مورد نظر خود به اشتراک بگذارید. از دست رفتن برخی از این جزئیات ممکن است یک پیام کوتاه در مورد ثروت شما (یا فقدان آن) از توانایی های شما بفرستد.

منابع خود را بدانید.

از عبارت “منابع موجود در صورت درخواست” خودداری کنید. اگر شرکتی علاقه مند باشد ، آنها مراجع شما را درخواست می کنند. مطمئن باشید که آنها را می شناسید و آنها را به راحتی در یک سند خلاصه در دسترس قرار می دهید.

مرتباً بروزرسانی کنید.

هر چند ماه یکبار رزومه خود را مرور کنید. اگر مهارت های جدید یا آموزش بیشتری کسب کرده اید ، باید آن را به روز کنید. اگر و دوباره ، دوباره به آن نیاز دارید ، رزومه شما جاری خواهد بود.

اکنون که نسخه فروش خود را برای تجارت خود نوشتید ، زمان آن رسیده است که به آنجا بروید و شروع به بازاریابی کنید. وقتی فرصت های شغلی مناسبی را برای حرفه خود پیدا کردید ، یک رزومه برای ارسال از طریق هوا دارید. اگر نوع رزومه اولیه مناسبی را انتخاب کرده باشید و آن را خوب نوشتید ، تیم استخدام کننده چشم شما را بر روی شما ثابت نگه می دارد و نمی خواهد کانال را تغییر دهید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید اینست که شروع به آماده شدن برای مصاحبه ای کنید که می دانید قرار است بدست آورید!

زمان اعتراف: آیا تاکنون زمانی بوده است که می دانستید که به آن ضربه نمی زنید؟ اگر می توانید برگردید و این کار را انجام دهید ، کدام نوع رزومه اصلی را به جای آن انتخاب می کنید؟ برای به اشتراک گذاشتن داستان خود به پایین بروید. ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!


انواع مختلف قالبهای رزومه چیست؟

رزومه ها مانند تبلیغات هستند. به این ترتیب ، مهم است که قبل از شروع فرایند نوشتن رزومه ، از نوع “تبلیغ” – در این حالت ، قالب استفاده کنید . بسته به نوع شغلی که به آن متقاضی هستید ، ممکن است قالبهای مختلف رزومه کاری اعمال شود. چهار نوع استاندارد از رزومه ها شامل 1) زمانی ، 2) کاربردی ، 3) ترکیبی یا 4) هدفمند است. در زیر تعاریفی از هر نوع و توصیه‌هایی در مورد بهترین قالب ارائه شده است. هنگامی که رزومه خود را تهیه کردید ، آن را به صورت آنلاین در تبادل شغل آمریکا ارسال کنید و جستجوی شغلی خود را از امروز شروع کنید. 

زمانشناسی:

 • آنچه در آن است – رزومه های Chronology متداول ترین قالب هستند. آنها تاریخ کار را به ترتیب زمانی فهرست می کنند ، از آخرین کار شما گرفته تا ابتدای کار شما. این رزومه توسط بیشتر کارفرمایان ترجیح داده می شود زیرا عکس فوری از تاریخ کار را ارائه می دهد ، با آخرین موقعیت های اخیر در جلو.
 • چه کسی باید استفاده کند – اگر سابقه کار محکمی دارید ، تجربه شما مطابق با شغلی است که برای آن درخواست می کنید ، و هیچ مشکلی بین اشتغال ندارید ، از این قالب استفاده کنید 

رزومه عملکردی:

 • آنچه در آن است – بر خلاف رزومه های زمانی ، ابتدا رزومه های عملکردی روی مهارت و تجربه شما تمرکز می کنند. این نوع رزومه تأکید بر تاریخهایی که در آن کار کرده اید تأکید می کند. سابقه اشتغال ثانویه است و در زیر جزئیات مهارت های شما ذکر شده است.
 • چه کسی باید استفاده کند – اگر در کار اشتغال دارید ، در حال گذر از شغل هستید ، یک مدرک دانشگاهی اخیر هستید که دارای تجربه کاری محدود هستند ، یا پیش زمینه متنوعی دارند و هیچ مسیر شغلی روشنی ندارند ، این مؤثرترین نوع رزومه است. 

رزومه ترکیبی:

 • آنچه در آن است – رزومه های ترکیبی به شما اجازه می دهد تا مهارت و تجربه خود را به تفصیل بیان کنید ، ضمن اینکه با یک فهرست دقیق از تاریخ کار ، این کار را پشتوانه قرار دهید. از نظر طبیعت انعطاف پذیر ، رزومه ترکیبی به شما امکان می دهد متناسب با فرصت های شغلی آینده باشید و دائمی را برای مدیران استخدام بگویید.
 • چه کسی باید استفاده کند – اگر می خواهید تجربه کاری را به تفصیل نشان دهید تا مدیران استخدام نوع کارمند شما را نشان دهند. 

رزومه هدفمند:

 • آنچه در آن است – رزومه های هدفمند با جزئیات به کار آینده نگر مورد نظر شما سفارشی می شوند. همه چیز از هدف شما ، صلاحیت های شما برای تجربه تحصیلی نیازهای شغلی را منعکس می کند.
 • چه کسی باید از آنها استفاده کند – این رزومه ها وقت گیرترین زمان هستند ، اما می توانند بهترین نتیجه را به عنوان مدارک تحصیلی و تجربیاتی که در این زمینه ارائه می دهید ، از نزدیک در آیند opening شغل آینده نگر ایجاد کنند. مراقب باشید ، با این وجود هنگامی که شما یک رزومه هدفمند را تدوین می کنید ، باید تا حد امکان دقیق باشید و نکات برجسته حرفه ای را به راحتی آینه کاری نکنید.


رزومه کاری برای کانادا


انواع رزومه ها

کدام قالب رزومه برای شما مناسب است؟

سه قالب رزومه رایج وجود دارد: زمانی ، کاربردی و ترکیبی. جدول زیر نکات مثبت و منفی هر یک را شرح می دهد و می دهد. از آن استفاده کنید تا تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

از سرگیری قالب هارزومه زمانیرزومه عملکردی یا مبتنی بر مهارترزومه ترکیبی
بررسی اجمالیسابقه کار خود را به ترتیب معکوس لیست کنید ، از کار فعلی یا جدیدترین کار خود شروع کرده و به عقب کار کنید.روی مهارتها و نقاط قوت مهم برای کارفرمایان متمرکز است. تاریخ ها ، نام ها و مکان های خاص را حذف می کند. د تأکید می کند که یک تاریخچه کاری شایع استانعطاف پذیری و قدرت دو نوع رزومه دیگر را می آمیزد.
مزیت – فایده – سود – منفعتنوشتن آسان بر سابقه کار ثابت تأکید می کند. کارفرمایان دوست دارند عناوین شغلی ، سطح مسئولیت و تاریخ تاریخ کار شما را ببینند.د تأکید می کند که یک تاریخچه کاری شایع است. به شما امکان می دهد نقاط قوت خاص و مهارتهای قابل انتقال را برجسته کنید که ممکن است در هنگام ترسیم به ترتیب زمانی مشخص نباشد.سابقه کار قوی با تحرک رو به بالا را نشان می دهد. نشان دهید چگونه مهارتهایی که در گذشته از آنها استفاده کرده اید ، برای شغلی که مد نظر شماست اعمال می شود. مهارتهای قابل انتقال را تأکید می کند.
عیبتوجه به شکافهای اشتغال را جلب می کند. تشخیص مهارتها می تواند دشوار باشد مگر اینکه در جدیدترین شغل ذکر شده باشد.سابقه کار مفصلی وجود ندارد ممکن است محتوا کم عمق باشد. مورد قبول بسیاری از کارفرمایان نیست. این باعث می شود آنها فکر کنند که شما ممکن است سعی کنید سن ، شکاف اشتغال ، عدم تجربه مربوط ، عدم پیشرفت شغلی یا بیکاری را پنهان کنید.سابقه کار اغلب در صفحه دوم است و کارفرمای ممکن است آن را تا کنون مطالعه نکند.
بهترین استفادهبرای تأکید بر رشد و پیشرفت شغلی گذشته در همان حرفه. یا وقتی نام کارفرمای سابق ممکن است برای کارفرمای آینده دار قابل توجه باشد.برای تأکید بر مهارتهای قابل انتقال شما در کار داوطلبانه ، کار با حقوق یا دوره های درسی استفاده کرده اید. اگر فارغ التحصیل جدید هستید از این یا رزومه ترکیبی استفاده کنید ، تجربه کاری محدود دارید ، مشاغل را تغییر می دهید یا کارهای آزاد انجام می دهید ، یا نمی خواهید به سن خود توجه کنید.برای نشان دادن مهارت های خود در طول تاریخ کار خود به جای موقعیت های خاصی که برگزار کرده اید نشان داده شود. هنگام تغییر شغلی از آنها استفاده کنید و نام کارفرمایان سابق ممکن است برای کارفرمای آینده آشکار نباشد.
اگر استفاده نکنیددر سابقه کار شما شکاف هایی وجود دارد ، وقتی توجه به سن شما می تواند مشکل ایجاد کند ، شما اغلب شغل را تغییر داده اید ، یا برای اولین بار یا بعد از غیبت طولانی وارد بازار کار می شوید.شما می خواهید بر رشد یا پیشرفت تأکید کنید یا اینکه وظایف و مسئولیتهای شما در مشاغل اخیر محدود بوده است.تجربه شما محدود است ، یا در سابقه کار شما شکافهای گسترده ای وجود دارد.
نمونه ها را از سر بگیریدزمان سنجی (pdf)

آموزشگاه مدرسه کار ( Chronograph (pdf))

الگوی تاریخ سنجی (pdf): رزومه کاری خود را توسعه دهید
Resume Resume  (pdf)

الگوی رزومه کاری مهارت ها (pdf): رزومه خود را توسعه دهید
کار به کار (pdf): برای تغییر شغل

بدون تجربه کار بدون پرداخت (pdf)

برگه خالی (pdf): رزومه کاری خود را توسعه دهید


از سرگیری تنوع

رزومه هدفمند
بررسی اجمالیسند بسیار متمرکز با هدف کار خاص. “کپسول” تجربه کار
مزیت – فایده – سود – منفعتمختصر و مستقیم. خواندن آسان
عیبممکن است خیلی محکم روی یک کار خاص تمرکز کنید. محتوا ممکن است پراکنده به نظر برسد.
بهترین استفادهوقتی هدف شغلی خاص است یا برای مسیرهای مختلف شغلی به رزومه جداگانه احتیاج دارید.
اگر استفاده نکنیدشما آماده نیستید که برای نوشتن یک رزومه عالی تلاش کنید.
نمونه ها را از سر بگیریدنمونه رزومه هدفمند 1 (pdf)

نمونه رزومه هدفمند نمونه 2 (pdf)رزومه تحصیلی برای کانادا، بهترین نوع رزومه کدام است ؟


آیا باید از رزومه زمانی یا کارکردی استفاده کنید؟

بیاموزید که چرا رزومه های زمانی برای برخی از افراد متقاضی کار بهتر است ، در حالی که یک قالب رزومه عملکردی می تواند انتخابی بهتر برای دیگران باشد.

قالب مناسب رزومه شانس مصاحبه را افزایش می دهد.

افراد زیادی اشتباه می کنند که فکر می کنند هدف یک رزومه اشتغال به آنها است. در واقع ، درهای باز و بسته را از سر بگیرید. هدف اصلی آنها این است که یک کارفرما به اندازه کافی علاقه مند شود که شما را برای مصاحبه دعوت کند. به همین ترتیب ، دانستن اینکه کدام قالب رزومه به نفع شما بهتر کار می کند ، مهمترین موفقیت شماست. درست همانطور که افراد در اندازه ها و شکل های مختلفی قرار می گیرند ، همینطور رزومه کاری را انجام می دهد.

رزومه های زمانی

به نظر می رسد رزومه زمانی محبوب ترین قالب رزومه مورد استفاده است. این نوع رزومه معمولاً حاوی بیانیه خلاصه هدف و یا حرفه ای است و فهرست زمانی (از جدیدترین تا گذشته) کلیه کارفرمایان شما به همراه دستاوردهای مرتبط. اطلاعات آموزشی به همراه گواهینامه ها و مهارت های ویژه گنجانده شده است.

این نوع فرمت رزومه ممکن است برای کسی که با تجربه است مناسب باشد ، اما اگر مشاغل را تغییر می دهید یا تازه وارد نیروی کار می شوید ، این نوع رزومه به احتمال زیاد به شما کمک می کند تا در شمع “خیر” سست شوید. بنابراین اگر نمی توانید مثل همه افراد دیگر آنها را بیرون کنید ، چگونه استعدادهای خود را نشان می دهید؟

رزومه های عملکردی

برای تهیه یک رزومه کاربردی قوی وقت بذارید. رزومه های عملکردی توانایی های شما مانند استخدام ، مدیریت یا مربیگری را برجسته می کند تا سابقه کار زمانی شما. شما هنوز هم باید سابقه کار خود را خلاصه کنید ، اما این کار معمولاً در انتهای رزومه کاری شما انجام می شود. وحشت نکنید. در زمان رسیدن خواننده به آن نقطه ، او معمولاً برای آوردن مصاحبه به شما فروخته می شود.

بیشتر کتابهای مربوط به نوشتن رزومه شامل بخش هایی در مورد نحوه نوشتن رزومه های کاربردی یا مبتنی بر مهارت است. از طریق برخی از کتاب ها به کتابفروشی یا کتابخانه محلی خود بروید و انگشت شست را ببینید. سپس انتخاب خود را انجام دهید.

یکی از کتابهای مورد علاقه من در مورد این موضوع پیرزنی است اما نیکی. به اندازه کافی قدیمی است که قابل چاپ نیست ، اما هنوز هم می توانید نسخه های آنلاین یا کتابخانه ها را پیدا کنید. این کتاب با عنوان برو استخدام خودتان یک کارفرما توسط ریچارد ایرلندی منتشر شده است. این فقط نشان می دهد که توصیه های مستحکم کاملاً درست است.


چه کسی باید از یک رزومه کاربردی استفاده کند؟

یک فرمت رزومه عملکردی برای افرادی که:

 • در سابقه کارشان شکاف هایی داشته باشید .  
 • آیا ورود مجدد به نیروی کار .  
 • آیا شغل اغلب تغییر .  
 • به دنبال انتقال به مشاغل جدید هستند .  
 • دقیقاً متناسب با استخدام کنندگان در موقعیت های مورد نظر خود متناسب نباشید.

دلیل از سرگیری عملکردی خوب در این شرایط این است که بسیاری از ما در حین کار مهارت هایی کسب کرده ایم که بسیار قابل انتقال است . به عنوان مثال ، اگر به عنوان مدیر خرده فروشی کار کرده اید ، احتمال دارد که مسئولیت استخدام ، آموزش ، مربیگری ، ارزیابی و رسیدگی به مسائل مربوط به روابط کارمندان را بر عهده بگیرید.

اگر قرار بود این اطلاعات را در یک رزومه زمانی ارائه دهید ، احتمالاً یک مدیر استخدام (یا رایانه) ممکن است توسط شما پرش کند ، زیرا شما عنوان سرپرست منابع انسانی را نگه ندارید ، حتی اگر 50 درصد از روز شما صرف شود. پرداختن به مسائل مرتبط با HR

همه چیز به نحوه بسته‌بندی خود بستگی دارد. شما می توانید فقط در یک بسته جدید و بهبود یافته ، همان اطلاعات را به کارفرمایان بدهید. این امر برای مصاحبه بیشتر به شما کمک می کند ، که شانس شما برای فرود کار را که می خواهید افزایش می دهد.


راهنما نوشتن رایگان دریافت کنید

ما آن را دریافت می کنیم؛ این می تواند مشکل باشد که می دانید با کدام قالب رزومه کار می کنید. آیا به دنبال افزایش شانس خود برای مصاحبه و زمین کار هستید؟ G و همکاران یک ارزیابی رزومه رایگان امروز از کارشناسان در  رزومه هیولا نوشتن سرویس . در دو روز کاری ، بازخورد مفصلی از جمله بررسی ظاهر و محتوای رزومه خود ، و پیش بینی اولین برداشت از استخدام کننده دریافت خواهید کرد. چه از نظر کاربردی و چه از نظر انتخابی ، رزومه کاری شما باید یک شاخص قوی از جذابیت شما باشد.

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023