تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

الزامات جدید به برنامه PEQ کبک اضافه شده است


الزامات جدید برنامه مهاجرت PEQ کبک کانادا

کبک افزایش موانع در مورد شرایط لازم برای مهاجران است

کبک تغییرات اساسی را در مورد الزاماتی که دانشجویان بین المللی و افرادی که دارای تجربه کار در کبک هستند باید برای به دست آوردن اقامت دائم ارائه دهند.

این تغییرات بر برنامه تجربه کبک (Program de l’expérience québécoise یا PEQ) تأثیر می گذارد . برخی از تغییرات از اول نوامبر 2019 عملی می شوند ، در حالی که برخی دیگر فقط در سال جدید شروع می شوند.

استان تأیید نکرده است که آیا این تغییرات تأثیر برنامه های در انتظار برنامه را تحت تأثیر قرار خواهد داد یا خیر.

LIS emplois peq travailleurs

افرادی که دارای تجربه کار در استان هستند و مایلند به PEQ تقاضا کنند ، اکنون باید در این لیست مشغول به کار شوند. میزان تجربه کار مورد نیاز بستگی به کد طبقه بندی ملی شغلی (NOC) کار دارد.

کسانی که مشاغل موجود در لیست جدید تقاضا را دارند که دارای درجه NOC 0 ، A یا B هستند باید 12 ماه سابقه کار در کبک داشته باشند.

افرادی که در این لیست مشاغل NOC C یا D کار می کنند ، به 18 ماه سابقه کار در استان احتیاج دارند.

دانشجویان بین المللی که متقاضی PEQ هستند ، باید اطمینان حاصل کنند که سطح آموزش آنها یکی از مدارک کبک است که در زیر بخش های A و B لیست آموزش منطقه کبک ذکر شده است.

این لیست در ادامه موجود است

دولت کبک اصلاحات را در برنامه محبوب خود تجربه کبک و قصد خود برای اجرای دو برنامه آزمایشی جدید اعلام کرد.

به دنبال رایزنی های عمومی ، دولت کبک امروز اعلام کرد اصلاحات طولانی مدت در برنامه تجربه خود در کبک. همچنین دو برنامه آزمایشی جدید راه اندازی خواهد شد.

به دنبال رایزنی های عمومی ، دولت کبک امروز اعلام کرد اصلاحات طولانی مدت در برنامه تجربه خود در کبک. همچنین دو برنامه آزمایشی جدید راه اندازی خواهد شد.

کبک انتظار دارد که تغییرات در برنامه تجربه کبک (QEP) از طریق آیین نامه مهاجرت “در هفته های آینده” به مرحله اجرا در آید.

QEP با راه اندازی در سال 2010 ، یک جریان محبوب است که یک مسیر سریع برای اقامت دائم را برای کارگران خارجی موقت و دانشجویان بین المللی که در کبک اقامت داشته اند فراهم می کند .

در پاییز سال 2019 ، کبک اصلاحات اساسی را برای QEP اعلام کرد ، اما به دنبال اعتراض عمومی مبنی بر ناعادلانه بودن این اصلاحات در مورد کارگران و دانشجویان در استان ، مجبور شد از آنها پیروی کند. 

چنین کارگران و دانش آموزانی که قصد داشتند از QEP به عنوان یک خیابان برای انتقال به وضعیت اقامت دائم استفاده کنند ، اگر دولت کبک جلوتر رفت و تغییرات پیشنهادی خود را در اول نوامبر 2019 حفظ کنند ، دیگر تحت شرایط QEP واجد شرایط نبودند.

چهار هدف برای اصلاحات QEP

در اطلاعیه امروز ، وزیر مهاجرت کبک ، سیمون-جولین بارت چهار هدف اصلی در پشت اصلاحات QEP را تشریح کرد:

 1. ادغام بهتر در بازار کار
 2. بهره وری بیشتر در فرآیند انتخاب برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار استان
 3. تسلط به زبان فرانسه برای تسهیل ادغام اقتصادی و اجتماعی
 4. صداقت برنامه قوی 

افزایش تجربه کار در حال حاضر برای کارگران و دانشجویان مورد نیاز است

اکنون کبک برای ارتقاء بهتر ادغام در بازار کار و جامعه خود ، الزامات تجربه کار بیشتری را تحت QEP معرفی می کند.

کارگران خارجی موقت (TFWs) اکنون باید 48 ماه قبل از درخواست خود برای اقامت دائم ، حداقل 36 ماه تجربه کار تمام وقت را بدست آورند. در همین زمان ، کبک اعلام کرد که یک اقدام انتقالی برای اسکان TFW هایی که قبل از تعیین ضوابط جدید QEP مجوز کار معتبر در اختیار دارند ، در هفته های آینده به تصویب خواهد رسید.

دانشجویان اکنون به 12 یا 24 ماه تجربه کار در کبک نیاز دارند تا برای QEP واجد شرایط باشند. 

دانشجویانی که دارای مدرک دانشگاهی در کبک یا دیپلم تحصیلات دانشگاهی در کبک هستند ، به 12 ماه تجربه کار در کبک در مشاغلی که در طبقه بندی ملی حرفه ای (NOC) کدهای 0 ، A و B قرار دارند ، نیاز دارند.

دانشجویانی که دارای مدرک تحصیلی حرفه ای در کبک هستند ، 24 ماه تجربه کار در کبک در مشاغل سطح NOC 0 ، A ، B و C را می طلبند.

دانش فرانسه برای همسران

طبق اصلاحات اعلام شده امروز ، کبک اظهار داشت که همسران متقاضیان اصلی تحت QEP باید دانش گفتاری به زبان فرانسه نشان دهند. این امر به منظور اطمینان از ادغام آنها در استان امکان پذیر است. این الزام از یك سال پس از اجرای اصلاحات به مرحله اجرا گذاشته می شود

صداقت قوی تر

گواهینامه های موفقیت آمیز دوره های پیشرفته سطح متوسط ​​فرانسه که توسط موسسات آموزشی در کبک صادر شده اند دیگر به عنوان اثبات دانش زبان فرانسه قابل قبول نیستند. این اسناد در طی سالیان متمادی ، مسائل مربوط به صداقت را مطرح کرده است ، زیرا پرده از بی نظمی ها برملا شد.

زمان پردازش

QEP دارای 20 روز استاندارد پردازش است ، اما استان در حال حاضر متعهد به پردازش برنامه های کاربردی در حداکثر 6 ماه است. دلیل این امر این است که کبک می خواهد اطمینان حاصل کند که با داوطلبان QEP و مهارت های کارگر کبک (QSWP) به طور برابر رفتار می کند.

دو برنامه آزمایشی برای دستیاران و کارمندان فن آوری پرستار

کبک همچنین با دو برنامه جدید آزمایشی مهاجرت برای دستیاران پرستار و کارمندان فن آوری به بازار خواهد آمد.

دستیاران پرستار یا حضانت ذی نفع در کل استان تقاضای زیادی دارند. طبق گفته دولت کبک ، برنامه های فعلی پاسخگوی خواسته های بازار کار نیست. تنها 115 دستیار پرستار از سال 2013 انتخاب اقامت دائم از کبک را دریافت کرده اند. این برنامه جدید با هدف دستیابی به 550 دستیار پرستار در سال است.

دولت همچنین اظهار داشت بخش های هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات در کبک رونق می گیرند. یک پایلوت جدید مهاجرت به استان اجازه می دهد سالانه 550 کارگر ماهر را برای مهاجرت انتخاب کند. اجرای این پایلوت به منظور جذب و حفظ استعدادهای تخصصی در این زمینه ها و کمک به نفوذ و رقابت کبک در صحنه جهانی فناوری است.

از اول ژانویه سال 2020 ، تغییر در الزامات زبان هر دو گروه متقاضیان PEQ را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

برای نشان دادن متقاضیان مهارت فرانسه ، سه گزینه وجود دارد:

 • یک تست استاندارد انجام دهید.
 • معیارهای تعیین شده توسط یک سفارش حرفه ای را رعایت کنید. یا
 • حداقل سه سال تحصیل تمام وقت به زبان فرانسه را در سطح متوسطه یا بعد از ثانیه انجام دهید.

الزامات جدید زبان نیز به متقاضیان ویزای همسر تحمیل می شود.

هم متقاضی و هم همسرشان باید سطح متوسط ​​متوسط ​​فرانسوی یا CLB 7 یا 8 را نشان دهند.

تغییراتی در آیین نامه مهاجرت کبک در 30 اکتبر 2019 در Gazette officielle du Québec منتشر شد. این تغییرات به منظور پاسخگویی بهتر به نیازهای بازار کار و تسهیل مشارکت کامل مهاجران در جامعه کبک ، به زبان فرانسوی طراحی شده است. بیشترین تغییرات در اول نوامبر 2019 با چند مورد استثنائات ، از اول ژانویه سال 2020 وارد عمل می شوند. علاوه بر این ، در 1 نوامبر 2019 ، وزارتخانه تصمیم گیری در مورد قوانین مربوط به مدیریت برنامه های مربوط به مهاجرت خاص را اجرا می کند. برنامه ها. محتوای این تصمیمات را می توان در مورد قوانین و مراحل مهاجرت در صفحه یافت .

در تاریخ 1 نوامبر 2019 ، فارغ التحصیلان کبک می توانند مجدداً برنامه هایی را برای انتخاب دائم تحت برنامه de l’expérience québécoise (PEQ – Québec تجربه برنامه) ارائه دهند. کارگران خارجی موقت می توانند درخواست های خود را ارائه دهند. در تاریخ 1 نوامبر 2019 ، شرایط انتخاب جدید برای همه برنامه های کاربردی اعمال می شود ، خواه قبل از این تاریخ یا بعد از این تاریخ ارسال شود.

در تاریخ 1 نوامبر 2019 ، دیپلم های کبک که تحت PEQ پذیرش می شوند عبارتند از:

 • مدرک کارشناسی (کارشناسی ارشد دانشگاه)
 • مدرک کارشناسی ارشد
 • دکتری (دکتری)
 • دیپلم تحصیلات دانشگاهی – فنی
 • دیپلم حرفه ای ، با یا بدون گواهینامه تخصصی حرفه ای ، پی در پی بدست می آید و حداقل 900 ساعت تحصیل را گواهی می دهد
 • تصدیق تخصص حرفه ای گواهی حداقل 900 ساعت آموزش
 • تصدیق تحصیلات دانشگاهی با حداقل 900 ساعت مطالعه


برای واجد شرایط بودن ، این گواهینامه ها یا دیپلم ها باید در لیست مناطق آموزش تحت PEQ – فارغ التحصیلان درج شوند . این لیست شامل زمینه های آموزش در کبک است که به بهترین وجه پاسخگوی نیازهای بازار کار هستند.

داوطلبان همچنین باید حداقل 900 ساعت تحصیل تمام وقت در کبک را گذرانده باشند ، یا در صورتی که گواهینامه یا دیپلم آنها بیش از 1800 ساعت مطالعه باشد ، باید حداقل نیمی از مدت زمان تحصیل خود را در کبک زندگی کنند. .

سرانجام ، برای برنامه های مطالعه 900 ساعته تا کمتر از 1800 ساعت ، داوطلبان باید 6 ماه تجربه کار تمام وقت ، در کبک ، پس از برنامه تحصیلی و در حوزه آموزش خود کسب کنند.

در تاریخ 1 نوامبر 2019 ، کارگران خارجی موقت واجد شرایط PEQ باید:

علاوه بر این ، شغل برگزار شده نباید باشد:

 • در یک زمینه غیرقابل انتخاب ، تحت بخش 2 برنامه E آئین نامه مهاجرت کبک ، یعنی: وام در پرداخت حقوق ، چک وجوه نقدی یا کارگزار شدن پیاده ، یا تولید ، توزیع ، فروش پورنوگرافی یا محصولات یا خدمات جنسی صریح مربوط به صنعت رابطه جنسی مانند رقص برهنه یا شهوانی ، خدمات اسکورت یا ماساژ وابسته به عشق شهوانی
 • به صورت خود اشتغالی یا برای شرکتی که توسط نامزد به هر طریق کنترل می شود

در تاریخ 1 ژانویه 2020 ، فقط موارد زیر برای تأیید دانش فرانسوی قابل قبول است:

 • نتیجه یک تست استاندارد
 • تحقق الزامات زبان یک سفارش حرفه ای
 • موفقیت آمیز حداقل حداقل سه سال تحصیلات متوسطه یا پس از متوسطه به طور کامل به زبان فرانسه انجام شده است

علاوه بر این ، در اول ژانویه سال 2020 ، همسر یا همسر واقعی ، که در برنامه انتخاب قرار دارند ، باید دانش واسطه ای پیشرفته از زبان انگلیسی را نشان دهد (سطح 7 یا 8 در مقیاس کبک سطح مهارتهای فرانسوی در سطح مهاجران بزرگسال).

تغییرات در برنامه منظم برای افراد ماهر (PRTQ – برنامه کارگر ماهر)

تغییر در آیین نامه مهاجرت کبک جزئیات مربوط به روش پردازش برنامه های جدید برای انتخاب ارائه شده تحت PRTQ را برای اضافه کردن یا حذف یک عضو خانواده به همراه متقاضی اصلی ارائه می دهد. این تغییرات از اول نوامبر 2019 وارد عمل می شوند.

تصدیق یادگیری ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک که در منشور کبک حقوق و آزادی های بشر بیان شده است

در تاریخ 1 ژانویه سال 2020 ، شرایط جدید انتخاب مربوط به یادگیری ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبک بیان شده در منشور حقوق و آزادیهای کبک ، در راستای ترویج ادغام بهتر مهاجران در جامعه کبک عملی خواهد شد. این برنامه در مورد کلیه برنامه های مهاجرت اقتصادی ، یعنی PEQ ، PRTQ ، برنامه خود کارگر کارگر ، برنامه کارآفرینان و برنامه سرمایه گذار اعمال خواهد شد.

این شرط جدید در مورد متقاضیان اصلی ، همسران آنها (16 سال یا بالاتر) و فرزندان وابسته 18 سال به بالا اعمال می شود. با این حال ، برای اتباع خارجی که دارای وضعیت پزشکی هستند ، صدق نمی کند که مانع از تصدیق آنها شود.

زمینه های اطلاعات مهاجرت به کبک از تاریخ 2 آگوست 2018 برای داوطلبان متقاضی تحت برنامه کارگر ماهر کبک معتبر است. 

 • ACS = تصدیق تحصیلات دانشگاهی
 • AVS = تصدیق تخصص حرفه ای
 • DVS = دیپلم تحصیلات حرفه ای
 • DCS = دیپلم تحصیلات دانشگاهی (برنامه های آموزش فنی حرفه ای یا فنی با مدت سه سال منتهی به دیپلم تحصیلات دانشگاهی)

 برای کسب اطلاعات در مورد برنامه و تفکیک امتیاز برای هر عامل انتخاب ، به صفحه برنامه ماهر کارگر کبک مراجعه کنید . 

متقاضی اصلی: 12 امتیاز / همسر یا شریک عرفی: 4 امتیاز

 • متقاضی اصلی: 12 امتیاز
 • همسر یا شریک عرف: 4 امتیاز


درجات خارجیمدارک کبک
علوم آکواریوم ( Bach .)علوم حسابداری و حسابداری (Bach.)
مدیریت اطلاعات (Bach.)علوم آکواریوم ( Bach .)
تکنیک های آموزش خردسالی (ACS)آموزش بزرگسالان و آموزش مداوم (کارشناسی ارشد)
تکنیک های آموزش خردسالی (DCS)مهندسی کشاورزی و روستایی ( Bach .)
مدیریت رستوران (DCS)کشاورزی ( Bach .)
تکنیک های ارتز بینایی (DCS)مهندسی جنگلداری (کارشناسی ارشد)
مکانیک کشاورزی (DVS)ریاضی کاربردی ( Bach .)
 معماری (کارشناسی ارشد)
 عملیات بانکی و مالی ( Bach .)
 مدیریت بازرگانی ( Bach .)
 کایروپراکتیک (کارشناسی ارشد)
 مهندسی عمران ، ساخت و ساز و حمل و نقل ( Bach .)
 آموزش معلمان سطح کالج (دوره کارشناسی ارشد)
 بهداشت جامعه و اپیدمیولوژی (دوره کارشناسی ارشد)
 مهندسی کامپیوتر ( Bach .)
 علوم کامپیوتر (Bach.)
 دندانپزشکی (دکترا)
 مبانی (هنر تدریس) (کارشناسی ارشد)
 رژیم غذایی و تغذیه ( Bach .)
 مهندسی برق ، الکترونیک و ارتباطات (Bach.)
 انرژی (کارشناسی ارشد)
 مهندسی ( Bach .)
 مهندسی غذا ( Bach .)
 مهندسی جنگل ، جنگلداری و علوم چوب (باغداری)
 ( Bach .)
 ژنتیک (کارشناسی ارشد)
 مهندسی زمین شناسی ( Bach .)
 مهندسی صنایع و اداری ( Bach .)
 مدیریت اطلاعات (Bach.)
 مدیریت علوم و سوابق کتابخانه (کارشناسی ارشد)
 مهندسی مکانیک ( Bach .)
 مهندسی متالورژی و مواد ( Bach .)
 مهندسی معدن ( Bach .)
 مهندسی هسته ای (کارشناسی ارشد)
 پرستاری ( Bach .)
 کاردرمانی ( Bach .)
 کاردرمانی (کارشناسی ارشد)
 تحقیقات عملیاتی (کارشناسی ارشد)
 اپتومتری (دکترا)
 سایر حرفه های بهداشتی (دکترا)
 پزشکی پری ناتال ( Bach .)
 فارماکولوژی و علوم دارویی ( Bach .)
 فیزیوتراپی ( Bach .)
 فیزیوتراپی (کارشناسی ارشد)
 آموزش معلمان پیش دبستانی ( Bach .)
 آموزش روانشناسی (کارشناسی ارشد)
 اقتصاد روستایی و کشاورزی ( Bach .)
 کار اجتماعی ( Bach .)
 آموزش تخصصی معلمان دوره ابتدایی و متوسطه ( Bach .)
 آسیب شناسی و شنوایی زبان گفتار (Bach.)
 آسیب شناسی و شنوایی زبان گفتار (کارشناسی ارشد)
 تدریس در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی ( Bach .)
 آموزش معلمان آموزش ویژه (آموزش راه دور) ( Bach .)
 معماری شهری و مدیریت زمین (کارشناسی ارشد)
 دامپزشکی (دکترا)
 طب سوزنی (DCS)
 فناوری بهداشت حیوانات (DCS)
 اویونیک (ACS)
 Avionics (DCS)
 فناوری سیستم های ساختمان (DCS)
 تکنیک های بهداشت دندانپزشکی (DCS)
 تکنیک های دندانپزشکی (DCS)
 فناوری رادیولوژی تشخیصی (DCS)
 تکنیک های آموزش خردسالی (ACS)
 تکنیک های آموزش خردسالی (DCS)
 بهداشت و ایمنی محیط زیست (DCS)
 فناوری پردازش محصولات جنگلی (DCS)
 فناوری ژئوماتیک (DCS)
 سمعک (DCS)
 خدمات بیمه و مشاوره مالی (ACS)
 بیمه و خدمات مشاوره مالی (DCS)
 تکنیک های الکتروفیزیولوژی پزشکی (DCS)
 فناوری مهندسی متالورژی (DCS)
 فناوری معدنی (DCS)
 فناوری پزشکی هسته ای (DCS)
 پرستاری (ACS)
 پرستاری (DCS)
 تکنیک های پروتز ارتوپدی و ارتوپدی (DCS)
 فناوری فیزیوتراپی (ACS)
 فناوری فیزیوتراپی (DCS)
 فناوری پلاستیک (DCS)
 مراقبت اورژانس پیش بیمارستانی (DCS)
 فناوری انکولوژی تابش (DCS)
 تکنیک های تنفسی درمانی (DCS)
 مدیریت رستوران (DCS)
 تکنیک های مشاوره مراقبت ویژه (ACS)
 تکنیک های مشاوره مراقبت ویژه (DCS)
 تکنیک های تاناتولوژی (DCS)
 تکنیک های ارتز بینایی (DCS)
 تصفیه آب (DCS)
 مکانیک کشاورزی (DVS)
 الکترومکانیک سیستم های خودکار (DVS)
 مکانیک تجهیزات ساختمانی (DVS)
 Diemaking (AVS)
 مکانیک آسانسور (DVS)
 اعزام پرواز (DVS)
 بهداشت ، کمک و پرستاری (DVS)
 تکنیک های ماشینکاری (DVS)
 قالب سازی (AVS)
 دستیار فنی داروخانه (DVS)
 خرده فروشی قصابی (DVS)
 مکانیک موتور ثابت (DVS)
 ساخت ابزار (AVS)
 تصفیه آب (DVS)

متقاضی اصلی: 9 امتیاز / همسر یا شریک عرفی: 3 امتیاز

 • متقاضی اصلی: 9 امتیاز
 • همسر یا شریک عرفی: 3 امتیاز


درجات خارجیمدارک کبک
علوم حسابداری و حسابداری (Bach.)مهندسی هوافضا ، هوانوردی و فضانوردی ( Bach .)
مهندسی هوافضا ، هوانوردی و فضانوردی ( Bach .)معماری ( Bach .)
مهندسی کشاورزی و روستایی ( Bach .)مهندسی بیولوژی و زیست پزشکی ( Bach .)
کشاورزی ( Bach .)بیوفیزیک ( Bach .)
مهندسی جنگلداری (کارشناسی ارشد)مدیریت و مدیریت تجارت (Bach.)
ریاضی کاربردی ( Bach .)مهندسی شیمی ( Bach .)
معماری (کارشناسی ارشد)همکاری (کارشناسی ارشد)
عملیات بانکی و مالی ( Bach .)جرم شناسی ( Bach .)
مهندسی بیولوژی و زیست پزشکی ( Bach .)علوم زمین ( Bach .)
مدیریت بازرگانی ( Bach .)انگلیسی ، عمومی و زبان مادری (Bach.)
مهندسی عمران ، ساخت و ساز و حمل و نقل ( Bach .)مردم شناسی و مردم شناسی (کارشناسی ارشد)
آموزش معلمان سطح کالج (دوره کارشناسی ارشد)علوم ورزشی ( Bach .)
مهندسی کامپیوتر ( Bach .)علوم و فناوری مواد غذایی ( Bach .)
علوم کامپیوتر (Bach.)زبان و ادبیات فرانسوی یا انگلیسی ( Bach .)
همکاری (کارشناسی ارشد)فرانسوی ، زبان دوم ( Bach .)
مبانی (هنر تدریس) (کارشناسی ارشد)ژئودزی (نقشه برداری) ( Bach .)
مهندسی برق ، الکترونیک و ارتباطات (Bach.)زمین شناسی یا کانی شناسی ( Bach .)
مهندسی ( Bach .)مدیریت خدمات درمانی (کارشناسی ارشد)
مهندسی غذا ( Bach .)اقتصاد خانگی ( Bach .)
مهندسی زمین شناسی ( Bach .)مدیریت منابع انسانی ( Bach .)
زمین شناسی یا کانی شناسی ( Bach .)هیدرولوژی ، علوم آب (کارشناسی ارشد)
اقتصاد خانگی ( Bach .)روابط صنعتی ( Bach .)
مهندسی صنایع و اداری ( Bach .)تجارت بین المللی ( Bach .)
روابط صنعتی ( Bach .)معماری محوطه سازی ( Bach .)
تجارت بین المللی ( Bach .)بازاریابی و خرید (Bach.)
مدیریت علوم و سوابق کتابخانه (کارشناسی ارشد)ریاضیات ( Bach .)
ریاضیات ( Bach .)پزشکی (دکترا)
مهندسی مکانیک ( Bach .)جراحی پزشکی و تجربی (کارشناسی ارشد)
مهندسی متالورژی و مواد ( Bach .)علوم هواشناسی و جوی ( Bach .)
مهندسی معدن ( Bach .)زبانها و ادبیات مدرن غیر از فرانسوی و انگلیسی (Bach.)
مهندسی هسته ای (کارشناسی ارشد)منابع طبیعی ( Bach .)
تحقیقات عملیاتی (کارشناسی ارشد)آسیب شناسی و مدیریت و حفاظت از خاک (کارشناسی ارشد)
سایر حرفه های بهداشتی (دکترا)مهندسی فیزیک ( Bach .)
فیزیوتراپی (کارشناسی ارشد)علوم فیزیکی ( Bach .)
آموزش معلمان پیش دبستانی ( Bach .)احتمال و آمار ( Bach .)
روانشناسی (دکترا)آموزش روانشناسی ( Bach .)
اقتصاد روستایی و کشاورزی ( Bach .)روانشناسی (دکترا)
کار اجتماعی ( Bach .)روانشناسی (کارشناسی ارشد)
آموزش تخصصی معلمان دوره ابتدایی و متوسطه ( Bach .)مهندسی کاغذ و خمیر کاغذ (کارشناسی ارشد)
آسیب شناسی و شنوایی زبان گفتار (Bach.)مدیریت مدرسه (کارشناسی ارشد)
آسیب شناسی و شنوایی زبان گفتار (کارشناسی ارشد)سکسولوژی ( Bach .)
تدریس در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی ( Bach .)تدریس در سطح متوسطه ( Bach .)
تدریس در حرفه ای (متوسطه) و فنی (کالج)تدریس در حرفه ای (متوسطه) و فنی (کالج)
آموزش معلمان آموزش ویژه (آموزش راه دور) ( Bach .)آموزش ( Bach .)
معماری شهری و مدیریت زمین (کارشناسی ارشد)ترجمه ( Bach .)
فناوری مهندسی هوافضا (DCS)پداگوژی دانشگاه (کارشناسی ارشد)
اویونیک (ACS)برنامه ریزی شهری ( Bach .)
Avionics (DCS)مطالعات شهری ( Bach .)
فناوری سیستم های ساختمان (DCS)فناوری مهندسی هوافضا (ACS)
تکنیک های پردازش مواد کامپوزیت (ACS)فناوری مهندسی هوافضا (DCS)
تکنیک های پردازش مواد کامپوزیت (DCS)تکنیک های نگهداری هواپیما (ACS)
فناوری علوم کامپیوتر (ACS)تکنیک های نگهداری هواپیما (DCS)
فناوری علوم کامپیوتر (DCS)فناوری تولید حیوانات (DCS)
تکنیک های بهداشت دندانپزشکی (DCS)فناوری معماری (ACS)
فناوری رادیولوژی تشخیصی (DCS)فناوری معماری (DCS)
بهداشت و ایمنی محیط زیست (DCS)فناوری آزمایشگاه زیست پزشکی (ACS)
مبلمان و روش های ساخت کابینت (ACS)فناوری آزمایشگاه زیست پزشکی (DCS)
مبلمان و روش های ساخت کابینت (DCS)فناوری ارزیابی و ارزیابی ساختمان (ACS)
فناوری ژئوماتیک (DCS)فناوری ارزیابی و ارزیابی ساختمان (DCS)
خدمات بیمه و مشاوره مالی (ACS)فن آوری های پردازش سلولز (DCS)
بیمه و خدمات مشاوره مالی (DCS)فناوری مهندسی عمران (DCS)
فناوری مهندسی مکانیک (DCS)تکنیک های پردازش مواد کامپوزیت (ACS)
فناوری مهندسی متالورژی (DCS)تکنیک های پردازش مواد کامپوزیت (DCS)
فناوری معدنی (DCS)فناوری علوم کامپیوتر (ACS)
تکنیک های پروتز ارتوپدی و ارتوپدی (DCS)فناوری علوم کامپیوتر (DCS)
فناوری تولید دارویی (ACS)فناوری مهندسی رایانه ای (DCS)
فناوری تولید دارویی (DCS)تکنیک های رژیمی (DCS)
فناوری پلاستیک (DCS)الکتروتکنولوژی (ACS)
مدیریت رستوران (ACS)الکتروتکنولوژی (DCS)
تکنیک های مشاوره مراقبت ویژه (ACS)فناوری فیزیک مهندسی (DCS)
تکنیک های مشاوره مراقبت ویژه (DCS)بهداشت و ایمنی حرفه ای محیط زیست (ACS)
تصفیه آب (DCS)پردازش مواد غذایی و فناوری کیفیت (DCS)
فناوری تولید حیوانات (DVS)مبلمان و روش های ساخت کابینت (ACS)
الکترومکانیک سیستم های خودکار (DVS)مبلمان و روش های ساخت کابینت (DCS)
تعمیر و بازسازی بدنه خودرو (DVS)فناوری ژئوماتیک (ACS)
جوشکاری (DVS)تکنیک های مدیریت هتل (DCS)
نجاری (DVS)فناوری الکترونیک صنعتی (ACS)
پشتیبانی رایانه (DVS)فناوری الکترونیک صنعتی (DCS)
مکانیک تجهیزات ساختمانی (DVS)تکنیک های مهندسی مکانیک دریایی (DCS)
Diemaking (AVS)فناوری مهندسی مکانیک (ACS)
حفاری و پویا (DVS)فناوری مهندسی مکانیک (DCS)
مکانیک آسانسور (DVS)فناوری مهندسی متالورژی (ACS)
محصولات زراعی (DVS)فناوری معدنی (ACS)
مکانیک حفاظت از آتش (DVS)تکنیک های ادغام چندرسانه ای (DCS)
اعزام پرواز (DVS)فناوری معماری دریایی (DCS)
مکانیک تجهیزات سنگین (DVS)فناوری سیستم آفیس (ACS)
مکانیک ساخت و نگهداری صنعتی (DVS)فناوری سیستم آفیس (DCS)
نصب و نگهداری سیستم های امنیتی (DVS)تکنیک های Paralegal (ACS)
نصب و تعمیر تجهیزات ارتباطی (DVS)تکنیک های Paralegal (DCS)
تکنیک های ماشینکاری (DVS)فناوری تولید دارویی (ACS)
تولید شربت افرا (DVS)فناوری تولید دارویی (DCS)
قالب سازی (AVS)مدیریت چاپ آثار (DCS)
لوله کشی و گرمایش (DVS)مدیریت رستوران (ACS)
آشپزی حرفه ای (DVS)تکنیک های تاناتولوژی (ACS)
تبرید (DVS)تصفیه آب (ACS)
خرده فروشی قصابی (DVS)فناوری تولید حیوانات (DVS)
ورق فلزی کار (DVS)تعمیر و بازسازی بدنه خودرو (DVS)
مکانیک موتور ثابت (DVS)جوشکاری (DVS)
ساخت ابزار (AVS)مونتاژ کابل و مدار (DVS)
تصفیه آب (DVS)نجاری (DVS)
پشتیبانی رایانه (DVS)
حفاری و پویا (DVS)
محصولات زراعی (DVS)
مکانیک حفاظت از آتش (DVS)
مونتاژ و نصب محصولات شیشه ای (DVS)
مکانیک تجهیزات سنگین (DVS)
کمک به مراقبت از منزل (DVS)
مکانیک ساخت و نگهداری صنعتی (DVS)
نصب و نگهداری سیستم های امنیتی (DVS)
نصب و تعمیر تجهیزات ارتباطی (DVS)
تولید شربت افرا (DVS)
قالب سازی (DVS)
ساعت استخراج (DVS)
لوله کشی و گرمایش (DVS)
آشپزی حرفه ای (DVS)
فروش حرفه ای (DVS)
خمیر کاغذ و کاغذ – عملیات (DVS)
تبرید (DVS)
اره (DVS)
مطالعات منشی (DVS)
ورق فلزی کار (DVS)
ذوب (DVS)
جوش و اتصالات (DVS)

متقاضی اصلی: 6 امتیاز / همسر یا شریک عرفی: 2 امتیاز

 • متقاضی اصلی: 6 امتیاز
 • همسر یا شریک عرفی: 2 امتیاز


درجات خارجیمدارک کبک
معماری (Bach.)مردم شناسی (Bach.)
مدیریت و مدیریت تجارت (Bach.)طراحی کاربردی ، (سرامیک ، بافندگی ، طلا کاری ، دکوراسیون) (Bach.)
مهندسی شیمی (Bach.)تاریخ هنر (Bach.)
ارتباطات و روزنامه نگاری (Bach.)علوم بهداشتی پایه و کاربردی (Bach.)
بهداشت جامعه و اپیدمیولوژی (دوره کارشناسی ارشد)علوم بیولوژیکی (Bach.)
جرم شناسی (Bach.)شیمی (Bach.)
جمعیت شناسی (کارشناسی ارشد)ارتباطات و روزنامه نگاری (Bach.)
رژیم غذایی و تغذیه (Bach.)جمعیت شناسی (کارشناسی ارشد)
علوم زمین (Bach.)اقتصاد (Bach.)
انرژی (کارشناسی ارشد)محیط زیست (کیفیت محیط و آلودگی) (Bach.)
انگلیسی ، عمومی و زبان مادری (Bach.)هنرهای زیبا و کاربردی (Bach.)
محیط زیست (کیفیت محیط و آلودگی) (Bach.)فرانسوی ، عمومی و زبان مادری (Bach.)
مردم شناسی و مردم شناسی (کارشناسی ارشد)جغرافیا (Bach.)
علوم و فناوری مواد غذایی (Bach.)هنرهای گرافیکی (ارتباطات گرافیکی) (Bach.)
فرانسوی ، عمومی و زبان مادری (Bach.)علوم انسانی و باستانی کلاسیک یونان-لاتین (Bach.)
ژنتیک (کارشناسی ارشد)تاریخچه (Bach.)
ژئودزی (نقشه برداری) (Bach.)قانون (Bach.)
جغرافیا (Bach.)زبانشناسی (آوایی ، معناشناسی ، فلسفه) (Bach.)
هنرهای گرافیکی (ارتباطات گرافیکی) (Bach.)موسیقی (ر.)
مدیریت خدمات درمانی (کارشناسی ارشد)اقیانوس شناسی (کارشناسی ارشد)
مدیریت منابع انسانی (Bach.)فلسفه (Bach.)
هیدرولوژی ، علوم آب (کارشناسی ارشد)هنرهای پلاستیکی (نقاشی ، طراحی ، مجسمه سازی) (Bach.)
معماری محوطه سازی (Bach.)مدیریت تولید (Bach.)
بازاریابی و خرید (Bach.)روانشناسی (Bach.)
موسیقی (Bach.)تفریحی (Bach.)
منابع طبیعی (Bach.)مطالعات دینی (Bach.)
پرستاری (Bach.)رهبری اجتماعی یا اجتماعی (Bach.)
کاردرمانی (Bach.)جامعه شناسی (Bach.)
کاردرمانی (کارشناسی ارشد)zootechnics (کارشناسی ارشد)
اپتومتری (دکترا)تکنیک های گردشگری ماجراجویی (ACS)
آسیب شناسی و مدیریت و حفاظت از خاک (کارشناسی ارشد)تکنیک های گردشگری ماجراجویی (DCS)
مهندسی فیزیک (Bach.)فناوری مهندسی آگرومکانیکی (DCS)
فیزیوتراپی (Bach.)تکنیک های خلبانی هواپیما (DCS)
هنرهای پلاستیکی (نقاشی ، طراحی ، مجسمه سازی) (Bach.)تکنیک های هنر و صنایع دستی (DCS)
احتمال و آمار (Bach.)مدیریت بازرگانی (ACS)
آموزش روانشناسی (Bach.)مدیریت تجارت (DCS)
آموزش روانشناسی (کارشناسی ارشد)تکنیک های مهندسی شیمی (DCS)
روانشناسی (کارشناسی ارشد)تکنیک های فرآیند شیمیایی (ACS)
مهندسی کاغذ و خمیر کاغذ (کارشناسی ارشد)تکنیک های فرآیند شیمیایی (DCS)
تفریحی (Bach.)فناوری مهندسی عمران (ACS)
مدیریت مدرسه (کارشناسی ارشد)روشهای آموزش رهبری تفریحی جامعه (DCS)
سکسولوژی ( Bach .)مدیریت و فناوری کسب و کار در مزرعه (ACS)
تدریس در سطح متوسطه ( Bach .)مدیریت و فناوری کسب و کار در مزرعه (DCS)
ترجمه ( Bach .)بازاریابی مد (ACS)
پداگوژی دانشگاه (کارشناسی ارشد)بازاریابی مد (DCS)
برنامه ریزی شهری ( Bach .)ایمنی در برابر آتش (ACS)
مطالعات شهری ( Bach .)ایمنی در برابر آتش (DCS)
دامپزشکی (دکترا)تولید باغبانی و فناوری محیط زیست (DCS)
zootechnics (کارشناسی ارشد)تکنیک های مدیریت هتل (ACS)
طب سوزنی (DCS)فناوری مهندسی صنایع (ACS)
تکنیک های گردشگری ماجراجویی (ACS)فناوری مهندسی صنایع (DCS)
تکنیک های گردشگری ماجراجویی (DCS)فناوری تعمیر و نگهداری صنعتی (DCS)
فناوری مهندسی هوافضا (ACS)تکنیک های طراحی داخلی (DCS)
تکنیک های نگهداری هواپیما (ACS)رقص تفسیری (DCS)
تکنیک های نگهداری هواپیما (DCS)فناوری آزمایشگاهی (DCS)
فناوری بهداشت حیوانات (DCS)تکنیک های ادغام چندرسانه ای (ACS)
فناوری تولید حیوانات (DCS)ناوبری (DCS)
فناوری معماری (ACS)محوطه سازی و بازاریابی باغبانی تزئینی (DCS)
فناوری معماری (DCS)گرافیک های پیش چاپ شده رایانه ای (DCS)
فناوری آزمایشگاه زیست پزشکی (ACS)تکنیک های حرفه ای موسیقی و آهنگ (DCS)
فناوری ارزیابی و ارزیابی ساختمان (ACS)پردازش غذاهای دریایی (DCS)
فناوری ارزیابی و ارزیابی ساختمان (DCS)تکنیک های تحقیقات اجتماعی (DCS)
فناوری مهندسی عمران (DCS)تکنیک های کار اجتماعی (ACS)
روشهای آموزش رهبری تفریحی جامعه (DCS)تکنیک های کار اجتماعی (DCS)
فناوری مهندسی رایانه ای (DCS)تکنیک های تولید و تولید تلویزیون (DCS)
تکنیک های دندانپزشکی (DCS)تولید تئاتر (DCS)
تکنیک های رژیمی (DCS)تکنیک های لجستیک حمل و نقل (DCS)
الکتروتکنولوژی (ACS)تکنیک های برنامه ریزی شهری (DCS)
الکتروتکنولوژی (DCS)تکنیک های مداخلات تصحیحی جوانان و بزرگسالان (ACS)
بهداشت و ایمنی حرفه ای محیط زیست (ACS)تکنیک های مداخلات تصحیحی جوانان و بزرگسالان (DCS)
مدیریت و فناوری کسب و کار در مزرعه (ACS)زیبایی شناسی (DVS)
مدیریت و فناوری کسب و کار در مزرعه (DCS)مونتاژ مکانیکی هواپیما (DVS)
ایمنی در برابر آتش (ACS)مجمع ساختاری هواپیما (DVS)
ایمنی در برابر آتش (DCS)باغبانی-هرس (DVS)
پردازش مواد غذایی و فناوری کیفیت (ACS)مکانیک خودرو (DVS)
پردازش مواد غذایی و فناوری کیفیت (DCS)ساخت کابینت (DVS)
فناوری ژئوماتیک (ACS)نقاشی تجاری و مسکونی (DVS)
سمعک (DCS)بهره برداری از ماشین آلات ساختمانی (DVS)
تولید باغبانی و فناوری محیط زیست (DCS)تولید و تغییر لباس های سفارشی (DVS)
تکنیک های مدیریت هتل (ACS)اثاثه یا لوازم داخلی تزئینی (DVS)
تکنیک های مدیریت هتل (DCS)کمک دندانپزشکی (DVS)
فناوری الکترونیک صنعتی (ACS)برق (DVS)
فناوری الکترونیک صنعتی (DCS)نصب و راه اندازی انعطاف پذیر آسفالت (DVS)
فناوری مهندسی صنایع (ACS)خدمات غذایی و آشامیدنی (DVS)
فناوری مهندسی صنایع (DCS)اتمام مبلمان (DVS)
فناوری تعمیر و نگهداری صنعتی (DCS)آرایش مو (DVS)
فناوری آزمایشگاهی (DCS)تعمیر لوازم برقی خانگی (DVS)
فناوری مهندسی مکانیک (ACS)عملیات باغبانی و باغبانی مرکز (DVS)
تکنیک های الکتروفیزیولوژی پزشکی (DCS)طراحی صنعتی (DVS)
فناوری مهندسی متالورژی (ACS)نصب خطوط انتقال برق (DVS)
فناوری معدنی (ACS)عایق (DVS)
تکنیک های ادغام چندرسانه ای (ACS)دکوراسیون داخلی و نمایش بصری (DVS)
تکنیک های ادغام چندرسانه ای (DCS)مکانیک وسیله نقلیه سبک (DVS)
فناوری معماری دریایی (DCS)سنگ تراشی: آجرپاشی (DVS)
فناوری پزشکی هسته ای (DCS)ساخت فلز و ساخت فلزات (DVS)
پرستاری (DCS)عملیات دستگاه پردازش مواد معدنی و فلزات (DVS)
فناوری سیستم آفیس (ACS)نماینده فروش تجهیزات موتوری (DVS)
فناوری سیستم آفیس (DCS)راه اندازی و بهره برداری دستگاه قالب گیری (DVS)
محوطه سازی و بازاریابی باغبانی تزئینی (DCS)باغبانی زینتی (DVS)
تکنیک های Paralegal (ACS)تهیه شیرینی (DVS)
تکنیک های Paralegal (DCS)عکاسی (DVS)
فناوری فیزیوتراپی (DCS)ورق های فلزی دقیق (DVS)
مراقبت اورژانس پیش بیمارستانی (DCS)آماده سازی و اتمام بتن (DVS)
مدیریت چاپ آثار (DCS)بهره برداری از تجهیزات تولید (DVS)
فناوری انکولوژی تابش (DCS)تهیه نقشه مسکونی و تجاری (DVS)
تکنیک های تنفسی درمانی (DCS)سنگسار (DVS)
پردازش غذاهای دریایی (DCS)نقشه برداری و توپوگرافی (DVS)
تکنیک های تحقیقات اجتماعی (DCS)مشاوره و فروش مسافرتی (DVS)
تکنیک های تولید و تولید تلویزیون (DCS)استفاده از مواد کامپوزیت (DVS)
تکنیک های تاناتولوژی (ACS)تکنسین های تعمیر و نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه (DVS)
تکنیک های تاناتولوژی (DCS)
تصفیه آب (ACS)
تکنیک های مداخلات تصحیحی جوانان و بزرگسالان (ACS)
تکنیک های مداخلات تصحیحی جوانان و بزرگسالان (DCS)
زیبایی شناسی (DVS)
باغبانی-هرس (DVS)
مکانیک خودرو (DVS)
ساخت کابینت (DVS)
مونتاژ کابل و مدار (DVS)
نقاشی تجاری و مسکونی (DVS)
بهره برداری از ماشین آلات ساختمانی (DVS)
اثاثه یا لوازم داخلی تزئینی (DVS)
کمک دندانپزشکی (DVS)
برق (DVS)
نصب و راه اندازی انعطاف پذیر آسفالت (DVS)
خدمات غذایی و آشامیدنی (DVS)
مونتاژ و نصب محصولات شیشه ای (DVS)
آرایش مو (DVS)
بهداشت ، کمک و پرستاری (DVS)
کمک به مراقبت از منزل (DVS)
تولید باغبانی (DVS)
طراحی صنعتی (DVS)
نصب خطوط انتقال برق (DVS)
عایق (DVS)
مکانیک وسیله نقلیه سبک (DVS)
سنگ تراشی: آجرپاشی (DVS)
عملیات دستگاه پردازش مواد معدنی و فلزات (DVS)
نماینده فروش تجهیزات موتوری (DVS)
قالب سازی (DVS)
راه اندازی و بهره برداری دستگاه قالب گیری (DVS)
تهیه شیرینی (DVS)
دستیار فنی داروخانه (DVS)
ورق های فلزی دقیق (DVS)
آماده سازی و اتمام بتن (DVS)
بهره برداری از تجهیزات تولید (DVS)
فروش حرفه ای (DVS)
خمیر کاغذ و کاغذ – عملیات (DVS)
تهیه نقشه مسکونی و تجاری (DVS)
اره (DVS)
مطالعات منشی (DVS)
ذوب (DVS)
مشاوره و فروش مسافرتی (DVS)
تکنسین های تعمیر و نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه (DVS)
جوش و اتصالات (DVS)

متقاضی اصلی: 2 امتیاز / همسر یا شریک عرف: 1 امتیاز

 • متقاضی اصلی: 2 امتیاز
 • همسر یا شریک عرف: 1 امتیاز

كليه مدارك بايد در كبك به دست آمده باشد:بیوشیمی ( Bach .)
فیلمبرداری ( Bach .)
ادبیات مقایسه شده (کارشناسی ارشد)
درام ( Bach .)
طراحی محیط ( Bach .)
جنبش بیان ، رقص ، میم یا ریتمیک ( Bach .)
علوم ژئوپلیتیک ( Bach .)
مشاوره راهنمایی و اطلاعات آموزشی و حرفه ای (Bach.)
طراحی صنعتی ( Bach .)
میکروبیولوژی ( Bach .)
عکاسی ( Bach .)
فیتوتکنیک (کارشناسی ارشد)
علوم سیاسی ( Bach .)
مدیریت عمومی ( Bach .)
علوم اجتماعی ( Bach .)
تکنیک های 3D انیمیشن و سنتز تصویر (ACS)
تکنیک های 3D انیمیشن و سنتز تصویر (DCS)
فناوری حسابداری و مدیریت (ACS)
فناوری حسابداری و مدیریت (DCS)
تکنیک های آبزی پروری (DCS)
هنرهای سیرک (DCS)
مدیریت تولید پوشاک (DCS)
تکنیک های پروتز دندان (DCS)
تکنیک های طراحی نمایش (DCS)
تکنیک های مستند سازی (DCS)
مدیریت زیست محیطی و حیات وحش (ACS)
مدیریت محیط زیست و حیات وحش (DCS)
تکنیک های محیطی (DCS)
تکنیک های اسب (DCS)
طراحی مد (ACS)
طراحی مد (DCS)
فناوری جنگل (DCS)
گرافیک (ACS)
گرافیک (DCS)
تکنیک های توسعه منابع شکار و ماهیگیری (DCS)
تصویر سازی و طراحی متحرک (DCS)
تکنیک های طراحی صنعتی (DCS)
تکنیک های طراحی داخلی (ACS)
تکنیک های آزمایشگاهی (ACS)
تکنیک های ارتباطات رسانه ای (ACS)
تکنیک های ارتباطات رسانه ای (DCS)
مدیریت سوابق پزشکی (ACS)
مدیریت سوابق پزشکی (DCS)
تکنیک های موزه شناسی (DCS)
عکاسی (DCS)
تکنیک های پلیس (ACS)
تکنیک های پلیس (DCS)
تکنیک های چاپ (DCS)
تکنیک های حرفه ای موسیقی و آهنگ (ACS)
تئاتر حرفه ای (بازیگری) (DCS)
تکنیک های تولید و تولید تلویزیون (ACS)
تکنیک های گردشگری (ACS)
تکنیک های گردشگری (DCS)
تکنیک های حمل و نقل حمل و نقل (ACS)
حسابداری (DVS)
آبزی پروری (DVS)
خدمات فنی تجهیزات بازرگانی (DVS)
تولید پوشاک و چرم (DVS)
تولید پوشاک (خیاطی) (DVS)
انتشار دسک تاپ (DVS)
تعمیر تجهیزات صوتی و تصویری الکترونیکی (DVS)
تکنیک های ایمنی در برابر آتش (DVS)
خدمات گل (DVS)
مدیریت جنگل (DVS)
تعمیر و نگهداری عمومی ساختمان (DVS)
فروش فروشگاه سخت افزار (DVS)
اثاثه یا لوازم داخلی صنعتی (DVS)
ساخت جواهرات (DVS)
عملیات محوطه سازی (DVS)
قفل ساز (DVS)
دستی فروش و Skidding (DVS)
مکانیک دریایی (DVS)
تعمیر و نگهداری ساختمان شمالی (DVS)
عملیات تجهیزات سنگین شمالی (DVS)
طراحی الگوی (DVS)
چاپ (DVS)
ماهیگیری حرفه ای (DVS)
حفاظت و توسعه زیستگاه های حیات وحش (DVS)
شارپینگ (DVS)
Silviculture (DVS)
مجمع ساختاری و معماری (DVS)
تعمیر ساعت و جواهرات (DVS)
سیستم برش چوب (DVS)

متقاضی اصلی: 0 امتیاز / همسر یا شریک عرفی: 0 امتیاز

 • متقاضی اصلی: 0 امتیاز
 • همسر یا شریک عرفی: 0 امتیاز

DVS = دیپلم تحصیلات حرفه ای
DCS = برنامه های آموزش فنی و حرفه ای با مدت سه سال منجر به دریافت دیپلم تحصیلات دانشگاهی می شود

هیچ مدرک برای مدرکهای زیر به دست آمده خارج از کبک اعطا نمی شود:آموزش بزرگسالان و آموزش مداوم (کارشناسی ارشد)
مردم شناسی (Bach.)
طراحی کاربردی ، (سرامیک ، بافندگی ، طلا کاری ، دکوراسیون) (Bach.)
تاریخ هنر (Bach.)
علوم بهداشتی پایه و کاربردی (Bach.)
بیوشیمی (Bach.)
علوم بیولوژیکی (Bach.)
بیوفیزیک (Bach.)
شیمی (Bach.)
کایروپراکتیک (دکترا)
فیلمبرداری (Bach.)
ادبیات مقایسه شده (کارشناسی ارشد)
دندانپزشکی (دکترا)
درام (Bach.)
اقتصاد (Bach.)
طراحی محیط (Bach.)
علوم ورزشی (Bach.)
جنبش بیان ، رقص ، میم یا ریتمیک (Bach.)
هنرهای زیبا و کاربردی (Bach.)
مهندسی جنگل ، جنگلداری و علوم چوب (باغداری) (Bach.)
زبان و ادبیات فرانسوی یا انگلیسی (Bach.)
فرانسوی ، زبان دوم (Bach.)
علوم ژئوپلیتیک (Bach.)
علوم انسانی و باستانی کلاسیک یونان-لاتین (Bach.)
مشاوره راهنمایی و اطلاعات آموزشی و حرفه ای (Bach.)
تاریخچه (Bach.)
طراحی صنعتی (Bach.)
قانون (Bach.)
زبانشناسی (آوایی ، معناشناسی ، فلسفه) (Bach.)
پزشکی (دکترا)
جراحی پزشکی و تجربی (کارشناسی ارشد)
علوم هواشناسی و جوی (Bach.)
میکروبیولوژی (Bach.)
زبانها و ادبیات مدرن غیر از فرانسوی و انگلیسی (Bach.)
اقیانوس شناسی (کارشناسی ارشد)
پزشکی پری ناتال (Bach.)
فارماکولوژی و علوم دارویی (Bach.)
فلسفه (Bach.)
عکاسی (Bach.)
علوم فیزیکی (Bach.)
فیتوتکنیک (کارشناسی ارشد)
علوم سیاسی (Bach.)
مدیریت تولید (Bach.)
روانشناسی (Bach.)
مدیریت عمومی (Bach.)
مطالعات دینی (Bach.)
رهبری اجتماعی یا اجتماعی (Bach.)
علوم اجتماعی (Bach.)
جامعه شناسی (Bach.)
جانورشناسی (کارشناسی ارشد)
تکنیک های 3D انیمیشن و سنتز تصویر (ACS)
تکنیک های 3D انیمیشن و سنتز تصویر (DCS)
فناوری حسابداری و مدیریت (ACS)
فناوری حسابداری و مدیریت (DCS)
فناوری مهندسی آگرومکانیکی (DCS)
تکنیک های خلبانی هواپیما (DCS)
تکنیک های آبزی پروری (DCS)
تکنیک های هنر و صنایع دستی (DCS)
فناوری آزمایشگاه زیست پزشکی (DCS)
مدیریت بازرگانی (ACS)
مدیریت تجارت (DCS)
فن آوری های پردازش سلولز (DCS)
تکنیک های مهندسی شیمی (DCS)
تکنیک های فرآیند شیمیایی (ACS)
تکنیک های فرآیند شیمیایی (DCS)
هنرهای سیرک (DCS)
فناوری مهندسی عمران (ACS)
مدیریت تولید پوشاک (DCS)
تکنیک های پروتز دندان (DCS)
تکنیک های طراحی نمایش (DCS)
تکنیک های مستند سازی (DCS)
فناوری فیزیک مهندسی (DCS)
مدیریت زیست محیطی و حیات وحش (ACS)
مدیریت محیط زیست و حیات وحش (DCS)
تکنیک های محیطی (DCS)
تکنیک های اسب (DCS)
طراحی مد (ACS)
طراحی مد (DCS)
بازاریابی مد (ACS)
بازاریابی مد (DCS)
فناوری پردازش محصولات جنگلی (DCS)
فناوری جنگل (DCS)
گرافیک (ACS)
گرافیک (DCS)
تکنیک های توسعه منابع شکار و ماهیگیری (DCS)
تصویر سازی و طراحی متحرک (DCS)
تکنیک های طراحی صنعتی (DCS)
تکنیک های طراحی داخلی (ACS)
تکنیک های طراحی داخلی (DCS)
رقص تفسیری (DCS)
تکنیک های آزمایشگاهی (ACS)
تکنیک های مهندسی مکانیک دریایی (DCS)
تکنیک های ارتباطات رسانه ای (ACS)
تکنیک های ارتباطات رسانه ای (DCS)
مدیریت سوابق پزشکی (ACS)
مدیریت سوابق پزشکی (DCS)
تکنیک های موزه شناسی (DCS)
ناوبری (DCS)
پرستاری (ACS)
عکاسی (DCS)
فناوری فیزیوتراپی (ACS)
تکنیک های پلیس (ACS)
تکنیک های پلیس (DCS)
گرافیک های پیش چاپ شده رایانه ای (DCS)
تکنیک های چاپ (DCS)
تکنیک های حرفه ای موسیقی و آهنگ (ACS)
تکنیک های حرفه ای موسیقی و آهنگ (DCS)
تئاتر حرفه ای (بازیگری) (DCS)
تکنیک های کار اجتماعی (ACS)
تکنیک های کار اجتماعی (DCS)
تکنیک های تولید و تولید تلویزیون (ACS)
تولید تئاتر (DCS)
تکنیک های گردشگری (ACS)
تکنیک های گردشگری (DCS)
تکنیک های حمل و نقل حمل و نقل (ACS)
تکنیک های لجستیک حمل و نقل (DCS)
تکنیک های برنامه ریزی شهری (DCS)
حسابداری (DVS)
مونتاژ مکانیکی هواپیما (DVS)
مجمع ساختاری هواپیما (DVS)
آبزی پروری (DVS)
خدمات فنی تجهیزات بازرگانی (DVS)
تولید پوشاک و چرم (DVS)
تولید پوشاک (خیاطی) (DVS)
تولید و تغییر لباس های سفارشی (DVS)
انتشار دسک تاپ (DVS)
تعمیر تجهیزات صوتی و تصویری الکترونیکی (DVS)
تکنیک های ایمنی در برابر آتش (DVS)
خدمات گل (DVS)
مدیریت جنگل (DVS)
اتمام مبلمان (DVS)
تعمیر و نگهداری عمومی ساختمان (DVS)
فروش فروشگاه سخت افزار (DVS)
تعمیر لوازم برقی خانگی (DVS)
عملیات باغبانی و باغبانی مرکز (DVS)
اثاثه یا لوازم داخلی صنعتی (DVS)
دکوراسیون داخلی و نمایش بصری (DVS)
ساخت جواهرات (DVS)
عملیات محوطه سازی (DVS)
قفل ساز (DVS)
دستی فروش و Skidding (DVS)
مکانیک دریایی (DVS)
ساخت فلز و ساخت فلزات (DVS)
تعمیر و نگهداری ساختمان شمالی (DVS)
عملیات تجهیزات سنگین شمالی (DVS)
ساعت استخراج (DVS)
طراحی الگوی (DVS)
عکاسی (DVS)
چاپ (DVS)
ماهیگیری حرفه ای (DVS)
حفاظت و توسعه زیستگاه های حیات وحش (DVS)
شارپینگ (DVS)
Silviculture (DVS)
سنگسار (DVS)
مجمع ساختاری و معماری (DVS)
نقشه برداری و توپوگرافی (DVS)
استفاده از مواد کامپوزیت (DVS)
تعمیر ساعت و جواهرات (DVS)
سیستم برش چوب (DVS)

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی