تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

اقتصاد کانادا تقریباً 1 میلیون شغل ایجاد می کند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا اقتصاد کانادا تقریباً 1 میلیون شغل ایجاد می کند

ایجاد یک میلیون شغل توسط کانادا

اقتصاد کانادا تقریباً 1 میلیون شغل ایجاد می کند ، نرخ بیکاری همچنان در حال کاهش است زیرا رکورد جدید 953000 نفر در ماه ژوئن 2020 شغل پیدا می کنند.

رفع محدودیتهای اعمال شده ناشی از کرونا ویروس در سراسر کشور ، آغاز بهبود اقتصادی کانادا را برانگیخته است.

بسیاری از کانادایی ها و ساکنین دائم برای کارفرمایان قبلی خود به کار بازگشتند و برخی دیگر شغل های جدیدی را آغاز کردند.

براساس یک گزارش آماری کانادا که در روز جمعه منتشر شد ، بین فوریه و آوریل ، به طور کلی 3 میلیون نفر به دلیل محدودیت های اعمال شده شغل خود را از دست دادند و 2.5 میلیون نفر دیگر نیز به دلایل مرتبط با کرونا ویروس از کار غایب بودند .

در ماه مه با بازگشت 290،000 نفر به کار ، شروع آرام بازیابی اقتصادی را تجربه شد. با تکیه بر این ، ماه ژوئن به کاهش نرخ بیکاری در سراسر کشور کمک کرد و با افزایش 953000 نفر رکورد شغلی ، نرخ بیکاری در سراسر کشور کاهش یافت.

این دو ماه گذشته شاهد بهبود 40٪ بازار کار بودیم. بیش از 1.24 میلیون نفر پس از 3 میلیون نفر شغل خود را در اوایل سال از دست دادند.

نرخ بیکاری کلی کانادا از 13.7 درصد در ماه مه به 12.3 درصد در ماه ژوئن کاهش یافته است.

علاوه بر این ، در این گزارش آمده است که میزان مشارکت نیروی کار طی دو ماه گذشته تا 63.8 درصد در ماه ژوئن افزایش قابل توجهی داشته است. در مقایسه ، این میزان در فوریه قبل از محدودیت های مربوط به کروناویروس 5/65 درصد بود.

میزان مشارکت نیروی کار درصد جمعیت 15 سال یا بالاتر است که بخشی از نیروی کار هستند.

این نشان می دهد که اکنون بسیاری از افراد نسبت به پتانسیل یافتن شغل خوش بین هستند. جستجو شغل برای دانشجویان توسط CESB برای کاهش چالشهای مالی دانشجویان که احتمالاً تحت تأثیر محدودیت های مربوط به کرونا قرار گرفته اند ، نیز معرفی شد.

علاوه بر این ، تعداد افرادی که کمتر از نیمی از ساعات معمول خود را مشغول به کار هستند نیز در ماه ژوئن به 9/26 درصد کاهش یافته از 34.3 درصد .

افزایش اشتغال در تمام استانها تا حد زیادی با کاهش محدودیت ها سازگار است.

  • اشتغال در انتاریو 378000 (یا 5.9٪) ،
  • کبک 248،000 (یا 6.5٪)
  • و بریتیش کلمبیا 118،000 (یا 5.4٪) افزایش یافته است.

وقتی کانادا دارد شروع به بازگشایی اقتصاد خود می کند ، بسیاری از کانادایی ها و ساکنان دائم به کار بازگشتند و یا به دنبال کار گشتند. و اقتصاد کانادا تقریباً 1 میلیون شغل ایجاد می کند .

علاوه بر این ، مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) از نظر قرعه کشی Express Entry به حالت عادی برگشته است. آخرین قرعه کشی اکسپرس اینتری که برگزار شد ارسال دعوت نامه تحت برنامه کارگر ماهر فدرال خارج از کشور بود . این بدان معناست که نامزدهای برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP) و کلاس مهارت های تجاری فدرال (FSTC) نیز در نظر گرفته شدند.

از آنجا که محدودیت های سفر برای آهسته تر شدن شیوع همه گیر کورونا ویروس در نظر گرفته شده است ، IRCC برنامه هایی را برای موارد خاص برگزار کرده است ، که بین برنامه های نامزدی استان (PNP) و قرعه کشی تجربه کلاس کانادا (CEC) ترسیم می شود.

آخرین آمار شغلی کانادا خبر خوبی برای این مهاجران است زیرا می توانند به محض اقامت دائم ، بازار کار قوی تری داشته باشند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی