تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

میزان مهاجرت کانادا سه برابر شده است

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا میزان مهاجرت کانادا سه برابر شده است

میزان مهاجرت کانادا در ماه مه 2020 تقریباً سه برابر شده است

کانادا از 11000 مهاجر ماه می در مقایسه با تنها 4000 نفر در ماه آوریل استقبال کرد.

5 کشور مبدأ برتر این مهاجران هند ، چین ، فیلیپین ، ایالات متحده و نیجریه بودند.

این داده های جدید مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) به شدت نشان می دهد که سیستم مهاجرت این کشور در بین همه گیری کروناویروس عادی شده است.

در اوایل سال 2020 ، کانادا سریع شروع به کار کرد تا اینکه کرونا ویروس منجر به محدودیت سفر و اختلال در عملکرد IRCC و سایر اقدامات دولتی شد.

در یک ماه معین ، حدود 25000-35000 فرد رسماً مقیم دائم کانادا می شوند.

با کمال تعجب ، سطح مهاجرت کانادا در ماه مارس کاهش یافت و ماه بعد بیشتر کاهش یافت.

با این حال ، مهاجرت به کانادا در ماه مه در مقایسه با آوریل که از 4,000 مهاجر پذیرا بود تقریباً سه برابر شده است .

امار مهاجرت کانادا در ماه مه به ما می گوید که IRCC قادر به پردازش برنامه های بیشتر در مقایسه با شروع بیماری همه گیر است.

همچنین به ما می گوید مهاجران بیشتری که معاف از محدودیت های سفر کانادا بودند روند لندینگ خود را در ماه مه به پایان رساندند. طبق قوانین سفر فعلی کانادا ، افرادی که تأیید اقامت دائم (COPR) را قبل از 18 مارس دارند واجد شرایط ورود به کانادا هستند.

مهاجرت استانی برنامه (PNP) منبع پیشرو در اقامت دائم با 3000 ورود در ماه مه.

بیش از 2،000 نفر از ساکنان دائم جدید در ماه مه ، همسر و شریک زندگی شهروندان کانادایی و اقامت دائم بودند. آنها همچنین از محدودیت های مسافرتی کانادا معاف هستند.

اطلاعات IRCC همچنین نشان می دهد که 1300 مهاجر به عنوان کارگران ماهر ، در درجه اول از طریق برنامه ماهر فدرال کارگر (FSWP) اقامت دائم را کسب کرده اند .

2،000 نفر دیگر از طریق برنامه تجربه کانادایی ( Class Experience Class ( CEC اقامت دائم کسب کردند .

قرعه کشی اکسپرس اینتری و PNP از مارس به دفعات رخ داده است.

مهاجرت و شهروندی کانادا 35100 دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم ، در درجه اول برای نامزدهای CEC و PNP صادر کرده است. دلیل اصلی این امر این است که برای نامزدها تکمیل مراحل اقامت دائم خود نسبت به نامزدهای اکسپرس اینتری به خارج از کشور آسانتر باشد. فرض این سیاست این بود که اکثر کاندیداهای CEC و PNP در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند ، بنابراین احتمال کمتری وجود دارد نسبت به افراد خارج از کشور دچار اختلال کورنا ویروس می شوند.

با این حال ، روز چهارشنبه ، IRCC دعوت از نامزدهای FSWP را تحت عنوان Express Entry از سر گرفت. در حقیقت ، برخی از نامزدهای FSWP نیز در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند ، بنابراین انجام مراحل روابط عمومی همانند کاندیداهای CEC و PNP که در حال حاضر در کشور هستند ، برای آنها باید به همین آسانی باشد.

علاوه بر این ، بازگشت به برنامه های اکسپرس اینتری بیان می کند که IRCC در حال آماده سازی برای استقبال از مهاجران بیشتر از خارج از کشور تا پایان سال 2020 و اوایل 2021 است.

با توجه به بهبود سطح مهاجرت کانادا در ماه مه ، به علاوه این واقعیت است که بیشتر مهاجران تمایل دارند روند لندینگ خود را در طول تابستان انجام دهند ، ما باید انتظار داشته باشیم که سطح مهاجرت کانادا در ماه های آینده رو به افزایش باشد.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی