تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

افزایش متقاضیان اقامت دائم کانادا از طریق ویزا استارتاپ

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا افزایش متقاضیان اقامت دائم کانادا از طریق ویزا استارتاپ

ویزا استارتاپ کانادا

این برنامه در طی پنج سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است ، که اقامت دائم کانادا را به کارآفرینان مهاجر واجد شرایط ارائه می دهد.

در کانادا شاهد رشد مداوم تعداد ساکنین دائمی جدید از طریق برنامه ویزا Start-Up هستیم .

در سال 2019 ، تعداد متقاضیان جدید تأیید شده برای اقامت دائم به 510 نفر رسید ، بیش از دو برابر در سال 2018 ( سال 2018 ، 250 مورد ).

افزایش قابل توجهی که در سال 2018 و 2019 مشاهده شده است ، می تواند به دلیل دائمی شدن برنامه در مارس 2018 باشد. پیش از این ، یک برنامه آزمایشی سه ساله بود.

این برنامه کارآفرینان نوآور را هدف قرار داده و آنها را با سرمایه گذاران بخش خصوصی در کانادا که به ایجاد کسب و کار نوپا کمک می کنند ، پیوند داده است.

داوطلبان می توانند قبل از واجد شرایط بودن برای اقامت دائم پس از اتمام کار خود ، مجوز کار را با حمایت سرمایه گذار مستقر در کانادا به کانادا بیایند  .

سه نوع سرمایه گذار بخش خصوصی وجود دارد

یک سرمایه گذار فرشته ، صندوق سرمایه گذاری و انکوباتور تجاری.

  1. یک  گروه سرمایه گذار فرشته مشخص باید حداقل 75000 دلار برای مشاغل واجد شرایط سرمایه گذاری کند. داوطلبان همچنین می توانند با دو یا چند سرمایه گذاری از گروه های سرمایه گذار فرشته در مجموع 75000 دلار واجد شرایط شوند.
  2. یک صندوق سرمایه گذاری تعیین شده باید تأیید کند که حداقل 200،000 دلار برای مشاغل واجد شرایط سرمایه گذاری می کند. داوطلبان همچنین می توانند با دو یا چند تعهد از صندوق های سرمایه گذاری تعیین شده مبلغ 200000 دلار واجد شرایط باشند.
  3. انکوباتور تجاری تعیین شده باید متقاضی را در برنامه تجاری خود قبول کند.

داوطلبان دارای مشاغل واجد شرایط باید گواهی تعهد و نامه حمایت از یک نهاد تعیین شده را دریافت کنند ، نشان دهند که آنها دارای تمکن مالی کافی هستند و در حداقل سطح مورد نیاز CBL به زبان انگلیسی یا فرانسوی را دارند.

آنها سپس می توانند برای شروع کار در مشاغل ، از مجوز کوتاه مدت برای كار خود استفاده كنند.

برای واجد شرایط بودن نامزد برای اقامت دائم ، باید در مشاغل كانادا گنجانیده شود و مشاغل تجاری در كانادا انجام گرفته باشد، متقاضی باید حداقل 10 درصد از حق رای را در اختیار داشته باشد و هیچ شخص دیگری نمی تواند 50 درصد یا بیشتر از حق رای را در اختیار داشته باشد.

اگر یک کارآفرین دارای یک پروژه تجاری مناسب برای شروع کار باشد ، 4-6 ماه طول می کشد تا یک گواهی تعهد / نامه پشتیبانی از یک نهاد تعیین شده را دریافت کند. پس از دریافت نامه پشتیبانی ، درخواست اقامت دائم ارائه می شود. برای نهایی شدن درخواست صدور ویزا تقریباً 18 ماه زمان خواهد برد.


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی