تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

اصطلاحات مهم برای ویزای تحصیلی کانادا

وی والت آمریکا کانادا تحصیلات تحصیل در کانادا اصطلاحات مهم برای ویزای تحصیلی کانادا

اصطلاحات مهم که لازم است برای ویزای تحصیلی کانادا بدانید

Submission Confirmation

اولین نامه ای که بلافاصله بعد از سابمیت اپلیکیشن برای تحصیل در کانادا دریافت می کنید نامه استادی پرمیت Study Permit است ، به این معنی که شما پرونده را سابمیت کردید و اداره مهاجرت هم اون رو دریافت کرده و بهتون یک Application Number اختصاص داده که برای مجوز تحصیلی با S شروع میشه

Biometric Instruction Letter

اگر در 10 سال قبل برای ویزاهای کوتاه مدت بیومتریک رو ارایه ندادید، این نامه رو در فاصله چند روز یا بلافاصله پس از سابمیت پرونده Study Permit دریافت می کنید و این به این معنیه که باید برای ارایه انگشت نگاری و عکسبرداری و با رزرو نوبت به یکی از دفاتر VAC اطراف ایران مراجعه کنید.

Biometric Validity Letter

این نامه رو قبل از دریافت پاسخ نهایی پروندتون دریافت می کنید و در اون مدت اعتبار بایومتریک شما دقیقا ارایه شده (که برای ویزاهای کوتاه مدت 10 سال است).

Original Passport Request

زمانی که ویزای شما قبول شده اداره مهاجرت از شما درخواست میکنه پاسپورت معتبر خودتون رو برای پیک آپ ویزا به ویزا آفیس مربوط که معمولا در ترکیه و آنکارا هست ارسال کنید. یادتون باشه پاسپورتتون باید برای مدت تحصیلتون معتبر باشه و حداقل 1 صفحه خالی هم داشته باشه.

Letter of Introduction (Correspondence Letter)

این نامه رو زمانی دریافت می کنید که پرونده شما قبول شده و به اصطلاح Approve شدید و ویزای شما نیز صادر شده است.


نکته مهم:

اگر ویزای ویزیتوری کانادا را دارید و به اندازه مدت زمان تحصیل شما نیز اعتبار داره معمولا دیگه نامه Passport Request را دریافت نخواهید کرد و مستقیما نامه Letter of Introduction براتون صادر میشه به این معنی که نیازی به صدور ویزای جدید برای شما نیست و می تونید با ویزای ویزیتوریتون وارد کانادا بشید و در فرودگاه Study Permit خودتون رو دریافت کنید.

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی