کانادا اخبار سراسری کانادا

تعداد پذیرش پرونده های اسپانسرشیپی والدین افزایش یافت

برنامه اسپانسرشیپی والدین کانادا

امکان ثبت نام به صورت آنلاین از ابتدای سال جدید فراهم میگردد و اینبار به جای انتخاب تصادفی، انتخاب بر اساس اولویت درخواست است. هر کسی زودتر درخواست بده، انتخاب خواهد شد. اطلاعات بیشتر را می توانید در لینک در ادامه مطالعه نمایید

انتشار خبر: دولت کانادا برای بهبود سیستم دریافت برنامه و پذیرش برنامه های حمایت مالی بیشتر برای والدین و پد بزرگ ، مادربزرگ ها

20 آگوست 2018 – BC –برای کمک به اتحاد حتی بیشتر والدین و پدر بزرگ مادربزرگ ها و خانواده ها در کانادا ، امروز ، محترم احمد حسین ، وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا ، اعلام کرد که دولت کانادا حداکثر 20 000 را خواهد پذیرفت.

برنامه های مربوط به حمایت از والدین و مادربزرگ ها و پدربزرگ ها ، در سال 2019. این 4 برابر تعداد برنامه های پذیرفته شده هنگام بازگشایی برنامه در سال 2014 است ، وقتی که درپوش 5000 برنامه تعیین شده است.

این تصمیم برای افزایش تعداد برنامه هایی که مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) برای پردازش قبول می کنند نتیجه ای از تقاضای زیاد مداوم در برنامه والدین و پدر بزرگ مادربزرگ ها (PGP) و این واقعیت است که ما موجودی برنامه ها را به میزان قابل توجهی کاهش داده ایم. .

 در سال 2011 ، موجودی کالا از اوج 167000 نفر ، به زیر 26000 نفر ، در ژوئن سال 2018 کاهش یافته است.

IRCC پس از افزایش درپوش 2018 به 17000 برنامه کامل ، دور دوم دعوت نامه ها را به اسپانسرهای بالقوه منتخب منتقل شده که در اوایل سال 2018 فرم علاقه به اسپانسر را ارسال کرده بودند ارسال کرد. افراد دعوت شده به دور دوم باید تا 5 اکتبر 2018 ارسال کنند. برنامه کامل

وزیر حسین همچنین اعلام کرد ، در نتیجه گوش دادن به ذینفعان و بررسی دقیق برنامه PGP ، دولت در حال ایجاد تغییرات بیشتر در فرآیند دریافت برنامه است که دسترسی به برنامه را ساده تر و تجربه مشتری را بهبود می بخشد.

استفاده از این فرآیند جذب اصلاح شده باعث انعطاف پذیری بیشتر دولت در روند درخواست می شود ، و اطمینان حاصل می کند که ما در حد امکان برنامه های کاربردی دریافت می کنیم.

در سال 2019 نیز مانند سالهای گذشته ، فرم ابتدای علاقه به اسپانسر به صورت آنلاین و در ابتدای سال ارائه می شود ، بنابراین حامیان مالی واجد شرایط می توانند به IRCC اطلاع دهند که مایلند از والدین و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ خود حمایت کنند تا به کانادا بیایند.

با این وجود ، به جای اینکه به طور تصادفی حامیان مالی را انتخاب کنیم ، از آنها دعوت می کنیم تا براساس ترتیبی که علاقه آنها را به فرم های اسپانسر دریافت می کنند ، برای حمایت از والدین و پدربزرگ و مادربزرگشان ، تقاضا کنند. این روند تا زمانی که به کلاه 2019 برای 20 000 برنامه کامل برسیم ادامه خواهد یافت.

جزئیات بیشتر این پیشرفت ها در سیستم پاییز امسال اعلام خواهد شد.

نقل قول ها

تعداد پذیرش پرونده های اسپانسرشیپی والدین افزایش یافت
وی گفت: “طی چند سال گذشته ، ما در روند حمایت از والدین و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ ها پیشرفت چشمگیری داشته ایم و باقیمانده برنامه ها را از بین برده ایم. اکنون ، با پذیرش برنامه های کاربردی حتی بیشتر در سال جاری و بعد و همچنین ارتقاء سیستم دریافت ، دولت کانادا تعهد خود را برای کمک به خانواده ها برای زندگی ، کار و پیشرفت در کانادا نشان می دهد. “

– احمد حسین وزیر مهاجرت و شهروندی


حقایق

  • IRCC برای پردازش 17 000 درخواست برای حمایت از والدین و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها ، در سال 2018 و 20 هزار درخواست در سال 2019 پذیرفته است.
  • تعداد والدین و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ در سالهای آینده در کانادا پذیرفته می شوند:
    • در سال 2018 ، دولت قصد دارد در برنامه سطح مهاجرت خود 20،000را پذیرفت.
    • در سال 2019 سطح به 20 500 ، و در سال 2020 21،000 افزایش می یابد.

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023