تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

استخدام ۳۵۰۰ نفر در استان های کانادا

وی والت آمریکا کانادا کار استخدام در کانادا استخدام ۳۵۰۰ نفر در استان های کانادا

آمازون ۳۵۰۰ کانادایی را برای کار در بخش هایی از شرکت خود در بریتیش کلمبیا و انتاریو استخدام خواهد کرد. این غول تجارت الکترونیکی امروز اعلام کرد ۳۰۰۰شغل در ونکوور و ۴۰۰ شغل در تورنتو ، برای کانادایی های علاقمند ایجاد کرده است.

همچنین آمازون بیش از ۱۱ میلیارد دلار در کانادا سرمایه گذاری کرده است و ۹ میلیارد دلار به اقتصاد کشور تحویل داده و حداقل ۶۷۰۰۰ شغل ایجاد کرده است. و از ابتدای سال تاکنون بیش از 800 میلیون دلار برای ایمنی کارکنان هزینه کرده است.

جهت درخواست کلیک کنید

آمازون همچنین از 500 کارگر جدید در تورنتو استقبال خواهد کرد ، جایی که 12000 متر مربع را در پنج طبقه در یک برج اداری در مرکز شهر در خیابان یورک اجاره خواهد کرد.

این شرکت می گوید توسعه ساختمان ونکوور انتظار می رود تا سال 2023 به پایان برسد و امیدوار است که تابستان سال آینده به دفتر تورنتو در خیابان 18 یورک منتقل شود.

آمازون می گوید مشاغل سازمانی و فنی شامل مهندسان توسعه نرم افزار و غیره است که برای هوشمند سازی الکسا ، بازاریابی و غیره تلاش می کنند.


معاون رئیس آمازون و سرپرست سایت ونکوور ، گفت که این شرکت می خواهد مشاغل خود را در کانادا گسترش دهد زیرا این کشور دارای استعدادهای بسیار زیادی در زمینه فن آوری است که آمازون مشتاق است از آن استفاده کند.

بیشتر مشاغل از طریق ، یک ساختمان در ونکوور انجام می شود که 63،000 متر مربع فضای اداری اضافی را در اختیار خواهد گرفت. تا سال 2023 در 18 طبقه که در برج شمالی ساختمان و 17 طبقه در برج جنوبی آن اجاره می شود فعالیت خواهد کرد.

مدت هاست که ونکوور به دلیل همجواری با ایالات متحده و مراکز بزرگ فناوری از جمله دره سیلیکون و مقر آمازون در سیاتل ، به عنوان یک پایگاه جذاب کانادایی برای شرکت ها دیده می شود.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی