کانادا اخبار تحصیلی کانادا

استادی پرمیت دو مرحله ای تغییرات کانادا برای دانشجویان

استادی پرمیت دو مرحله ای کانادا

خلاصه :

مرحله اول یا مرحله تاییدیه اصول
Approval-in-principle

مرحله دوم یا تاییدیه نهایی
Final Approval

نکات این اطلاعیه :

۱. برای گرفتن تاییده اولیه ، نیاز به انجام بایومتریک نمیباشد.

۲. اگر شخصی تاییده اولیه را بگیرد میتوتند آنلاین شروع به تحصیل کند و دغدغه pgwp نداشته باشد
البته در قسمت ابتدایی اطلاعیه اعلام کردند شخصی که سابمیت کرده باشد ، ولی در قسمت پایانی اطلاعیه ، جایی دارد شرح میدهد گفتنده باید تاییده اولیه رو گرفته باشد تا pgwp حساب شود

Once the approval-in-principle is issued, applicants can begin studying online abroad and have that time count towards their post-graduation work permit, provided they meet other criteria and that they eventually receive full approval of their study permit

۳. شرط اینکه بعدا فرد بتواند از کل pgwp استفاده کند ان است که تایید مرحله دوم را بگیرد بعدا و حتما بیش از ۵۰ درصد از طول برنامه را در خاک کانادا و حضوری طی کند.

۴. تاییده اولیه به منزله این نیست که اپلیکنت حتما تاییده نهایی را میگیرد و اداره مهاجرت این حق را برای خودش محفوظ میداند که به شخصی تاییده اولیه بدهد ولی در مرحله دوم او را ریجکت بکند.

۵. این تغییرات اکنون ، برای متقاضیان‌ زمستان 2021 نیز تمدید شد

تکمیلی :

کانادا پردازش مجوزهای مطالعه را سریع پیگیری می کند و یک پروسه اجازه تحصیل موقت 2 مرحله ای را ارائه می دهد.

IRCC به تازگی چندین تغییر اساسی را برای کمک به دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در کانادا اعلام کرده است.

دانشجویان بین المللی از مزایای اقتصادی و اجتماعی چشمگیری برخوردار هستند به همین دلیل کانادا درصدد جذب آنها به این کشور است. پیش از شروع همه گیری COVID-19 ، کانادا میزبان بیش از 640،000 دانشجو بین المللی بود.

مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) در خبرنامه ای که امروز منتشر شد ، گفت که به دانشجویان بین المللی به شرح زیر کمک می کند :

  • IRCC پردازش مجوزهای مطالعه را برای دانشجویانی که درخواست تکمیل شده را بصورت آنلاین ارائه داده اند در اولویت قرار می دهد تا مجوزهای آنها در اسرع وقت پردازش شود
  • IRCC یک پروسه تأیید موقت 2 مرحله ای را برای دانشجویان بین المللی که هنوز نمی توانند درخواست مجوز تحصیل تکمیل شده را ارائه دهند و می خواهند برنامه آموزشی کانادایی خود را بصورت آنلاین آغاز کنند ، معرفی می کند. این روند موقت برای دانشجویانی که می خواهند برنامه خود را از این پاییز آغاز کنند در دسترس هستند و درخواست اجازه تحصیل خود را تا 15 سپتامبر سال 2020 ارسال می کنند
  • همانطور که قبلاً توسط خبرهای CIC در ماه مه گزارش شده بود ، IRCC همچنین به دانشجویان این امکان را می دهد تا تحصیل خود را در کانادا بصورت آنلاین آغاز کنند در حالی که آنها هنوز در خارج از کشور هستند و این تعداد وقت را نسبت به اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) مجاز دارند ، تا زمانی که مجوز تحصیل را ارائه دهند. برنامه و اگر حداقل 50 درصد برنامه در کانادا انجام شود.

چرا IRCC به دانشجویان بین المللی کمک می کند

IRCC می گوید این اقدامات را برای کمک به دانشجویان شروع می کند تا برنامه های خود را به موقع برای سال تحصیلی پاییز 2020 آغاز کنند.

IRCC اذعان می کند که بحران جهانی کرونا ویروس باعث ایجاد عدم اطمینان برای دانشجویان بین المللی می شود. علاوه بر این ، همه گیری بر توانایی IRCC در پردازش مجوزهای مطالعاتی تأثیر گذاشته است.

با این حال ، این تغییرات جدید به دانشجویان کمک می کند تا پاییز امسال در یک موسسه یادگیری کانادایی (DLI) برنامه های خود را بصورت آنلاین آغاز کنند .

مزایای بیشماری برای تغییرات IRCC وجود دارد.

مزایای دانشجویان بین المللی کانادا

دانشجویان بین المللی می توانند در شروع برنامه کانادایی خود به صورت آنلاین که از سلامت و امنیت آنها محافظت می کند و آنها را قادر می سازد تا به اهداف مختلف تحصیلی ، شغلی و مهاجرتی خود برسند ، از راحتی استفاده کنند.

اگر آنها بخواهند تحصیلات خود را در کانادا در پاییز آغاز کنند ، IRCC تمام تلاش خود را برای پردازش مجوز تحصیل خود در اسرع وقت انجام می دهد. حتی اگر دانشجو نتواند متقاضی مجوز تحصیل تکمیل شود ، اگر شرایط مندرج در زیر را ارائه دهد ، IRCC آنها را تأیید می کند.

دانشجویان می خواهند به دلیل کیفیت بالای تحصیلات خود به کانادا بیایند . علاوه بر این ، آنها از فرصتهایی برای کار در کانادا در طول و بعد از تحصیل خود جذب می شوند و به طور بالقوه اقامت دائم را برای تبدیل شدن به شهروندان کانادایی آینده دریافت می کنند.

سیاست های جدید IRCC به منظور کمک به دانشجویان بین المللی برای دستیابی به چنین اهدافی است.

نحوه اخذ مجوز از قبل برای دریافت استادی پرمیت

اگر دانشجویان مرحله اول را قبول کنند ، IRCC برای مجوزهای تحصیلی یک اصل تصویب را ارائه خواهد کرد.

برای گذراندن مرحله اول ، متقاضیان اجازه تحصیل باید نشان دهند که:

  • در یک موسسه یادگیری تعیین شده در کانادا پذیرفته شده باشید
  • تمکن مالی کافی برای حمایت از تحصیل خود در کانادا داشته باشید
  • سایر شرایط مورد نیاز برای تحصیل را براوده کنید

پس از گذراندن این مرحله ، دانشجویان می توانند تحصیلات خود را بصورت آنلاین در حالی که هنوز در خارج از کشور هستند شروع کنند و هنوز هم این دوره را نسبت به صلاحیت و مدت زمان PGWP خود دارند (تا زمانی که در نهایت مجوز تحصیل کسب کنند).

برای دریافت تأییدیه نهایی برای اجازه تحصیل ، دانشجویان نیاز به تکمیل مراحل درخواست از جمله ارسال بیومتریک و مدارک لازم مانند معاینه پزشکی و گواهی پلیس سوپیشینه دارند.

پس از دریافت تاییدیه نهایی برای اجازه تحصیل ، دانشجویان می توانند به کانادا سفر کنند.

موقعیت برد – برد

جذب دانشجویی بین المللی برای دانشجویان و کانادا بسیار مفید است.

دانش آموزان می توانند در یکی از گشوده ترین و متنوع ترین کشورها سطح استاندارد عالی آموزش را دنبال کنند. همچنین تحصیل در کانادا در مقایسه با کشورهایی مانند ایالات متحده ارزان تر است. دانشجویان می توانند در DLI کانادا مشغول به کار شوند ، که می تواند به آنها کمک کند تا هزینه های زندگی خود را در کانادا پشتیبانی کنند و همچنین برای آینده پس انداز می کنند.

پس از اتمام تحصیلات ، می توانند PGWP را برای کار در کانادا تا سه سال به دست آورند. تجربه کاری حرفه ای که در کانادا به دست می آورند می تواند به آنها در دستیابی به اقامت دائم و در نهایت شهروندی کمک کند. اکسپرس اینتری ، مهاجرت استانی برنامه (PNP) ، و بسیاری از مسیرهای دیگر برای دانشجویان بین المللی که می خواهند وضعیت مهاجرت در دسترس هستند.

براساس IRCC ، تقریباً سالانه 60،000 دانشجو بین المللی پیشین مهاجر می شوند.

دانشجویان بین المللی تجربه یادگیری را در کالج ها و دانشگاه های سراسر کانادا غنی می کنند و به غنی سازی جامعه کانادا حتی بیشتر کمک می کنند. آنها همچنین سالانه 22 میلیارد دلار در اقتصاد کمک می کنند که 170،000 شغل کانادایی را پشتیبانی می کند.


بیشتر بخوانید:

segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023