تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

ارزیابی آنلاین درخواست بازار کار برای کافرمایان کانادا


کانادا این امکان را فراهم می آورد که کارفرمایانازطریق اینترنت ارزیابی اثرات بازار کار را انجام دهند پس از سالها تلاش انجمن تجاری کانادا برای بهبود ، کانادا یک قدم دیگر در نوسازی روند استخدام کارگران موقت خارجی برداشت.

این پروژه آزمایشی جدید پس از فراخوانی های بسیاری از رهبران تجاری کانادا برای بهبود روند فعلی LMIA برای کارفرمایان انجام می شود.

وب سایت دولت می گوید ، پایلوت آنلاین به کارفرمایان برنامه کارگر خارجی موقت (TFWP) اجازه می دهد تا برای دسترسی آنلاین ثبت نام کنند تا حساب های خود را مدیریت کنند ، معاملات انجام دهند و با سرویس کانادا مکاتبه کنند.

این درگاه با استفاده از همان اعتبار ورود به سیستم که کارفرمایان برای دسترسی به بانک کار برای کارفرمایان استفاده می کنند قابل دسترسی است. این شامل یک پرسشنامه الکترونیکی است که کاربر را از طریق تکمیل برنامه LMIA راهنمایی می کند و پیشرفت آن را ردیابی می کند. کاربران می توانند اسناد پشتیبان را بارگذاری کنند ، در هر زمان به برنامه LMIA ذخیره شده خود بازگردند و نامه های تصمیم گیری خدمات کانادا را مشاهده کنند.

سالهاست که جامعه تجارت کانادا خواستار دولت است تا نوارهای قرمز و زمان پردازش در مورد استخدام کارگران موقت خارجی را کاهش دهد. گروه های توسعه تجارت مانند اتاق بازرگانی کانادا و فدراسیون تجارت مستقل کانادا (CFIB) ، توصیه های بی شماری برای پیشرفت ارائه داده اند.

یکی از اولین تغییراتی که اتاق بازرگانی کانادا در سال 2017 به دولت فدرال توصیه کرد ، مدرن سازی برنامه های LMIA با “افزایش استفاده از برنامه های آنلاین با فرم های ساده” بود.

در ماه گذشته CFIB گزارش خود را در مورد نگرانی های مشاغل کوچک و متوسط با استخدام استعدادهای خارجی از طریق روند فعلی TFWP منتشر کرد.

Corinne Pohlmann با CFIB این روند را “طولانی ، پیچیده و گران” توصیف کرد. وی به CIC News گفت هنوز پیشرفت های زیادی در این زمینه وجود دارد اما سیستم آنلاین برخی اخبار “خوب” است.

پهلمان گفت: “من فکر می کنم که این امر پیشرفتی است که در آن وجود دارد و امیدوارم با روش های بسیار بهتر وضوح و پاسخی را بدست آوریم.”

بدون سیستم آنلاین کارفرمایان قادر به ردیابی برنامه های کاربردی نیستند و زمان انتظار در آنها بطور متوسط ​​بین سه تا دوازده ماه است. بسیاری از دارندگان مشاغل دریافت پاسخ به سؤالات خود را مشکل می کنند.

LMIA در بیشتر مواردی که کارفرما بخواهد کارگران خارجی را استخدام کند ، ضروری است. این امر اثبات می كند كه مشاغل پیش از آنكه به دنبال استعداد در خارج از كشور باشند ، كارگران كانادایی را استخدام كرده است. ارسال درخواست برای هر موقعیتی که باید پر شود بیش از 1000 دلار هزینه دارد ، هزینه ای که حتی در صورت رد درخواست نیز قابل استرداد نیست. کارفرمایان غالباً از دلایل رد این امر آگاه نیستند و بنابراین نمی توانند ارزیابی کنند که آیا ارزش استفاده مجدد را دارد یا خیر.

برای پوهمان ، کاهش زمان انتظار و بهبود ارتباطات مهمترین تجدید نظر در دولت است.

Pohlmann گفت: “ما خواستار بررسی کامل فرآیند LMIA هستیم تا درک کنیم که تنگناها در کجا قرار دارد … پیچیدگی برنامه را کاهش می دهد ، همچنین اطمینان حاصل کنیم که خدمات دولت از نظر پاسخگویی و بازخورد بهتر است.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی