dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

ارائه تست منفی PCR قانون جدید سفر به کانادا

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا ارائه تست منفی PCR قانون جدید سفر به کانادا

قانون جدید سفر به کانادا در زمان کرونا

بگفته مقامات دولت فدارل، تمام مسافران 5 سال به بالا می بایست طی 72 ساعت پیش از سوار شدن به هواپیما تاییدیه تست منفی polymerase chain reaction (PCR) داشته باشند. این قانون جدید طی هفته آینده اجرایی می شود. بگفته بیل بلیر، وزیر ایمنی عمومی، این اقدام جایگزین قانون قرنطینه چهارده روزه اجباری دولت فدرال نیست، و اطلاعات بیشتر در این زمینه بزودی اعلام خواهد شد

کانادا اکنون از مسافران ورودی می خواهد تا سه روز قبل از ورود ، یک آزمایش منفی COVID-19 را بدست آورند. این آزمایش باید یک تست PCR باشد که در حال حاضر موثرترین آزمایش ویروس کرونا محسوب می شود.

علاوه بر این ، مقامات مرزی بیشتری در بنادر ورود کانادا حضور خواهند داشت تا اطمینان حاصل شود که کسانی که وارد این کشور می شوند قوانین جدید را درک می کنند. این به گفته وزیر بهداشت عمومی بیل بلر است که وی همچنین اظهار داشت که این جایگزین نیاز قرنطینه 14 روزه نمی شود. جزئیات هنوز در حال نهایی شدن است و انتظار می رود اطلاعات بیشتر در هفته آینده در دسترس باشد.

طبق قانون لازم است کلیه افرادی که به کانادا می رسند باید به مدت 14 روز قرنطینه کنند. این بدان معنی است که آنها باید همیشه در خانه بمانند و برنامه ای در مورد نحوه تهیه مواد غذایی ، غذا و دارو داشته باشند. کسانی که قوانین قرنطینه را نقض می کنند ممکن است به شش ماه زندان یا حداکثر 750 هزار دلار کانادا جریمه نقدی محکوم شوند.

نکته پایانی : مسافران هوایی 5 سال یا بالاتر باید نتیجه آزمایش COVID-19 منفی را به شرکت هواپیمایی ارائه دهند برای سوار شدن به پروازهای بین المللی که از 7 ژانویه 2021 به کانادا می روند ، بررسی معافیت های سفر به طور معمول ادامه خواهد یافت.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی برگشت