تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

نظر چری درمورد مهاجران باعث اخراج آن شد

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا نظر چری درمورد مهاجران باعث اخراج آن شد

دان چری

نظر چری درمورد مهاجران باعث اخراج آن شد بالاخره خیلی زیاد پیش رفته است.  

انتقاد شدیدی را مبنی بر مراجعه به مهاجران به عنوان “شما مردم” نشان داد و نشان داد که آنها به سربازان ارتش کانادا احترام نمی گذارند

Cherry ، 85 ساله ، شنبه شب در بخش “مربی گوشه” خود پیشنهاد کرد که مهاجران داخل و اطراف تورنتو ، کوکنار را نمی پوشند ، نمادی از روز یادبود که برای جمع آوری بودجه برای جانبازان نظامی کانادا و خانواده های آنها فروخته می شود.

Cherry گفت: “شما مردم ، شما به اینجا می آیند ، شما عاشق شیوه زندگی ما هستید ،شما عاشق شیر و عسل ما هستید – حداقل می توانستید برای کوپه ها یا چیزهایی مثل آن ، دو دلار بپردازید.” وی گفت: “این افراد هزینه زندگی شما را که در کانادا از آن لذت می برید ، می پردازند.این بچه ها بیشترین قیمت را پرداخت کردند. “

اظهارات Cherry انتقادات شدیدی را از بینندگان ، لیگ ملی هاکی و حتی رهبر وی “مربیان کرنر” ، ران مک لین ، برانگیخت که روز بعد ابراز پشیمانی از حمایت از اظهارات گیلاس در آن زمان کرد.

بنابراین بسیاری از آنها به شورای استانداردهای پخش كانادا شكایت كردند كه مجبور شدند كه اعلام كنند كه “توانایی پردازش فنی” آن فراتر رفته است و نمی تواند هیچ گونه شکایت دیگری درباره گیلاس بپذیرد.

بارت یابسلی ، رئیس Hockey Night در کانال پخش Sportsnet کانادا ،اظهارات Cherry را “تبعیض آمیز” و “توهین آمیز” محکوم کرد و گفت که آنها نماینده ارزش شرکت نیستند “و آنچه ما به عنوان یک شبکه ایستاده ایم.” 

Yabsley این بیانیه را روز دوشنبه با خبری مبنی بر اینکه Sportsnet در حال رها کردن Cherry است ، بلافاصله دنبال کرد. 

یابسلی گفت: “ورزش مردم را با هم جمع می کند – ما را متحد می کند و ما را تقسیم نمی کند.”

پخش کننده از Cherry بخاطر کمک های خود در هاکی ، تشکر کرد و گفت که او “مترادف با هاکی است و در رشد بازی طی 40 سال گذشته نقش اساسی داشته است.”


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی