اخبار آمریکا ایالات متحده

آیا اقدام جدید ترامپ بر امید مهاجران رویای آمریکایی بسته خواهد شد؟

قوانین جدید اصلاح شده درمورد شارژ عمومی که از روز دوشنبه به مرحله اجرا گذاشته می شود ، ممکن است مهاجرت قانونی را محدود کرده و یک دور از استفاده تاریخی آنها باشد.

وکلای مهاجرت در دالاس هفته گذشته دو بار کار کردند تا پرونده هایی را که می توانند تا جمعه یا شنبه در معرض آگاهی قرار گیرند ، تشکیل دهند.

دلیل آن این است که از روز دوشنبه ، مهاجران متقاضی دریافت اقامت دائم قانونی تحت قانونی قرار می گیرند که تحت عنوان “اتهام عمومی” تجدید نظر شده ، اساساً ثروت مهاجران را قبل از اعطای وضعیت قانونی یا پذیرش آنها به کشور ، آزمایش می کنند.

علیرغم اینکه چالش های حقوقی در انتظار ، اجرای این قانون فصل جدیدی از تاریخ ایالات متحده را نشان می دهد ، وکلا و کارشناسان می گویند ، زیرا این یک فرار جدی از نحوه اجرای قانون اتهام عمومی در گذشته است و می تواند رویای آمریکا را برای مهاجران کم درآمد ببندد. .

آنها می گویند که آنها همچنین می ترسند استانداردهای سختگیرانه منجر به انکار بیشتر و افزایش زمان پردازش شود.

آنگلا لوپز وکیل مهاجرت مستقر در دالاس یکی از آن وکلا بود که در تلاش بود تا اطمینان حاصل کند مواردی که آماده تشکیل پرونده هستند قبل از دوشنبه به مقامات مهاجرت ارسال شده است.

لوپز ، وكیل در كاولز و تامپسون ، گفت كه وكیلان در شركت وی طی چند روز و هفته ها با متقاضیان كارت سبز ملاقات كرده اند تا روند پردازش را توضیح دهند و به آنها بگویند كه آیا پرونده های آنها زودتر از پیش بینی می شود.

لوپز گفت ، تغییر سیاست ، او بیشتر نگران مهاجران است که امیدوارند از طریق یک عضو خانواده فوری مانند همسر یا فرزند متولد آمریکا ، اقامت دائم قانونی دریافت کنند. او می ترسد که تحمل ثبات مالی برای آنها سخت تر باشد ، به ویژه اگر آنها نتوانند اسنادی را ارائه دهند که درآمد آنها را نشان می دهد.

لوپز گفت: “سرمایه گذاران ، کارآفرینان و کارمندان به احتمال زیاد خوب خواهند بود.اگر شخصی که به ایالات متحده آمریكا پیشنهاد شغلی خود را می دهد ، غلبه بر شارژ عمومی هزینه چندان دشوار نخواهد بود.”مهاجرت قانون “اتهام عمومی” ترامپ مهاجرت قانونی را محدود می کند ، از مهاجران ثروتمند و اروپایی حمایت می کند

قانون “اتهام عمومی” ترامپ مهاجرت قانونی را محدود می کند ، از مهاجران ثروتمند و اروپایی حمایت می کندتوسط اوبید مانوئل

خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده ، آژانس وظیفه پردازش درخواست های مهاجرت ، اکنون به فرم 18 صفحه ای دیگری به نام “اعلامیه خودکفایی” نیز نیاز دارد تا حداقل چهار شکل دیگر که معمولاً در دادخواستهای خانوادگی تشکیل می شوند ، تشکیل شود.

از متقاضیان کارت سبز خواسته می شود تا درآمد ، بدهی ها ، دارایی ها ، مهارت های کاری ، استفاده قبلی از مزایای عمومی ، شرایط پزشکی که می تواند به مراقبت طولانی مدت و سایر اطلاعات در مورد فرم جدید نیاز داشته باشد را تفصیل دهند. مزایا شامل برنامه هایی مانند تمبر غذا ، برخی از انواع Medicaid ، کوپن مسکن و کمک های نقدی است.

این قانون جدید ، مسئولیت مهاجران را برای وزن دادن به همه این عوامل و تصمیم گیری در مورد
اینکه آیا یک مهاجر در مقطعی می تواند به مزایای عمومی اعتماد کند ، وظیفه می کند.
 اگر به نظر می رسد که آنها چنین کاری را انجام دهند ، از مهاجران می توان وضعیت قانونی محروم شد.

الزامات جدید اما نه یک “انسداد کامل”

جیسون میلز ، وكیل مهاجرت مستقر در فورت ورث و عضو كمیته ارتباط انجمن وزارت وكلا در امور مهاجرت در آمریكا گفت: فرم جدید اطلاعاتی را می پرسد كه قبلاً از متقاضیان كارت سبز پرسیده نشده است و برای سایر اعضای خانواده مزاحم است.

میلز افزود ، با افزودن یک شکل کاملاً جدید ، کار بیشتری نه تنها برای وکلا بلکه برای دولت فدرال ایجاد خواهد شد.

میلز گفت: “من نمی دانم که چگونه آنها می توانند همه این موارد را در مدت زمان معقول و باقیمانده از قبل انجام دهند.” “دولت به شدت دست کم گرفته است که چقدر طول می کشد در واقع.”

تجزیه و تحلیل AILA در ژانویه سال 2019 از داده های USCIS نشان داد که زمان پردازش از سال مالی 2014 تا 2018 با 91 درصد رشد داشته است و در پایان سال مالی 2017 ، یک بغلی وجود داشته است که از 2.3 میلیون پرونده فراتر رفته است.

روزنامه صبح دالاس از USCIS سؤال كرد كه آژانس در نظر گرفته است كه كاغذهای جدید به زمانی كه آژانس برای پردازش برنامه های كارت سبز نیاز دارد ، می افزاید.

سخنگوی USCIS به قاعده نهایی اتهام عمومی اشاره کرد که در آن وزارت امنیت داخلی اعلام می کند که مقامات مهاجرت که متقاضی برنامه ها هستند ، در مورد نحوه پردازش فرم ها به “هرچه سریعتر ممکن” آموزش خواهند دید.

این قانون همچنین بیان می کند که DHS درصورتی که متوجه شود منابع بیشتری برای پردازش سریعتر آن برنامه ها لازم است “هزینه های فرم” را تنظیم کنند.

میلز گفت ، حتی با این تغییرات ، مهاجران را نباید از جستجوی کارت های سبز از طریق قوانین جدید ترسید.

آیا کارهای اضافی و مدارک بیشتری نیز لازم خواهد بود؟ بله ، او گفت.

میلز گفت: “آنها موانعی را در آنجا به وجود آورده اند که موانع زیادی در این روند وجود داشته است ، اما این یک راه کامل نیست.”

سخنگوی سخنان خود در بیانیه ای اعلام كرد كه آژانس آگاه است كه این قانون جدید “می تواند منجر به انكار برنامه های پذیرش یا تنظیم وضعیت شود” ، اما افزود كه USCIS معتقد است كه این قانون “اطمینان خواهد داد كه بیگانگان به دنبال ورود و ماندن در ایالات متحده به طور موقت یا دائمی قادر به پشتیبانی از خود است “و نه منابع عمومی.

عزیمت از قانون استفاده از بار شارژعمومی

کن Cuccinelli ، مدیر وقت USCIS ، در اعلام نسخه نهایی قانون شارژ عمومی در آگوست 2019 گفت: “اعتماد به نفس یک اصل اساسی است” در طول تاریخ ایالات متحده و این که قاعده اتهام عمومی ریشه های عمیقی داشته است.

کوچینلی در بیانیه ای آمادگی گفت: “قانون ما به طور کلی مانع از ورود بیگانگان ، که احتمالاً می توانند به عنوان یک اتهام عمومی شوند ، به ایالات متحده یا در اینجا باقی بمانند و کارت سبز دریافت می کنند.” “اکنون اتهامات عمومی به شکلی تعریف شده است که تضمین می کند قانون به طرز معناداری اجرا شود و کسانی که مشمول آن هستند خود کفایت می کنند.”

Torrie Hester ، استادیار تاریخ در دانشگاه سنت لوئیس که در تاریخ مهاجرت تخصص دارد ، گفت: تفسیرهای مربوط به اتهامات عمومی در طول تاریخ به مهاجران کاملاً وابسته به کمکهای عمومی و عدم توانایی در پرداخت این کمکها بستگی دارند.

هستر افزود ، این قوانین جدید دامنه ی پرداخت عوارض عمومی را به حدی افزایش می دهد که در تاریخ ایالات متحده پیش از این دیده نشده بود.

هستر گفت: “دولت ترامپ پرونده ای برای استمرار تاریخی تشکیل داده است و این نشان دهنده ی یک قانون طولانی مدت اتهام عمومی است.” “اما قاعده اتهام عمومی همیشه باریک اعمال شده است.”مهاجرت

قانون جدید شارژعمومی ترامپ ممکن است
هزاران خانواده تگزاس را از بیمه خدمات درمانی عمومی بترساند

کارشناسان کاهش تأثیر کودکان در استفاده از بیمه درمانی عمومی را از تأثیر سرسام آور یک پیشنهاد جنجالی مهاجرت پیش بینی کردند. در حال حاضر ، وضعیت اضطراب آمیز تگزاس وجود دارد که نشان دهنده کاهش ثبت نام کودکان در برنامه های مراقبت های بهداشتی نزدیک به 234000 نفر در طول دو سال گذشته است.توسط DIANNE SOLIS و OBED MANUEL

از سال 1890 تا 1984 ، نزدیک به 36 میلیون مهاجر وضعیت اقامت دائم قانونی دریافت کردند. براساس داده های DHS ، در طی آن زمان ، تنها حدود 219،000 وضعیت براساس قوانین هزینه عمومی محروم شدند.

مقامات مهاجرت ردیابی در مورد انكار اتهامات عمومی را در حدود سال 1980 متوقف كردند زیرا آنها بسیار نادر شده بودند و بیشتر این انكارها توسط وزارت امور خارجه آمریكا در خارج از كشور صادر شده بود.

در اوایل قرن بیستم ، میلیون ها مهاجر وارد جزیره الیس شدند. هستر گفت ، بسیاری از آنها نه تنها با وجود منابع و خانواده زیادی برای حمایت مالی از آنها در آمریكا پذیرفته نشدند بلکه از نظر بیماری هایی مانند سل و سایر مواردی كه آنها را برای ماه ها قرنطینه می كردند نیز مراقبت های پزشکی را دریافت كردند.

هستر گفت: “تعهد دیرینه در ایالات متحده برای کمک به مهاجران برای ادغام و تنظیم زندگی در ایالات متحده وجود دارد.” وی گفت: “از زمان استعمار برنامه هایی برای کمک به جوامع در مواقع نیاز وجود داشته است. این چیزی است که ریشه در تاریخ ایالات متحده دارد. “


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023