تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

در حالی که آمریکا درها را برای مهاجران میبنند کانادا تا حد ممکن باز میماند

وی والت اخبار اخبار آمریکا اخبار کانادا اخبار سراسری کانادا در حالی که آمریکا درها را برای مهاجران میبنند کانادا تا حد ممکن باز میماند

دونالد ترامپ قصد خود را برای امضای فرمان اجرائی به طور کامل تعلیق مهاجرت به ایالات متحده اعلام کرد. وی این تصمیم را لزوم متوقف کردن گسترش COVID-19 ، بلکه همچنین برای محافظت از مشاغل آمریکایی ، شعاری آشنا از فعالیت ترامپ برای ریاست جمهوری عنوان می کند ، که اغلب در زمان حضورش در کاخ سفید تکرار می شود.

برخلاف تلاشهای کانادا برای هرچه بیشتر باز ماندن در طول بحران ، به نظر می رسد ترامپ از آن استفاده می کند تا برنامه های سیاسی خود را با روی کار آمدن انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده فشار آورد.

این یک نشان دیگر است که مهاجران جدید آینده نگر با توجه به گزینه های خود ، یک زیرساخت سیاسی استقبال و هدفمند را در کانادا پیدا می کنند ، در مقایسه با ایالات متحده محافظه کار که به طور فزاینده به دنبال راه هایی برای بستن خود است.

در صورت پیروزی ترامپ در دوره دوم ریاست جمهوری آمریکا ، وی مطمئناً بار دیگر دستور کار ضد مهاجرت را که دید او را در تحریم آشوب مسافرت هرج و مرج در مراحل اولیه چهار سال اول مسئولیت خود تحمیل می کند ، فشار خواهد آورد.

کانادا در آن زمان – با علاقه به سنبله مهاجرت به دلیل رفتار ترامپ – سود برد و مطمئناً اگر ترامپ در قدرت باقی بماند ، دوباره سود خواهد کرد.


بهبود اقتصادی Swift

كانادا به جاي اينكه كاملاً در تمام مدت در معرض خطر همهگيري در جهان قرار بگيرد ، به دنبال جايگاهي است كه مهاجران بتوانند به كشور كمك كنند تا در دوران پس از تاجران ، بهبود اقتصادي سريع داشته باشد.

بسته شدن انسداد کرونا در کانادا در اواسط ماه مارس ، سفر به همه شهروندان ، ساکنان دائم و اعضای خانواده فوری آنها را محدود کرده است.

به سرعت از 26 مارس معافیت هایی را برای ساکنان دائمی که قبل از 18 مارس تصویب شده بود ، برای کلیه دارندگان پروانه کار ، به ویژه در کار های کشاورزی و مشاغل مرتبط با غذا و برای دارندگان مجوز تحصیل ، تصویب کرد که قبل از 18 مارس تصویب شده است. 

با صدور دعوت نامه برای درخواست 11،720 برنامه نامزد استان و نامزدهای  كلاس تجربه كانادا ، كه احتمالاً در اینجا به عنوان ساكن موقت حضور دارند ، صادر شده است.

قرعه کشی همچنین در سطح استان ادامه داشته است ، و بریتانیا کلمبیا ، آلبرتا ، ساسکاتچوان و مانیتوبا از 15 مارس همه دعوت نامه ها را صادر می کنند.

بله ، این دعوت ها در بسیاری از موارد متناسب با بحران کورنو ویروس متناسب بوده است ، اما این رفتار کشوری نیست که بخواهد خود را در درازمدت خاموش کند.

با افزایش بیکاری شدید و اقتصاد متوقف ، مهاجرت کارگران ماهر به کانادا در کوتاه مدت به یک چالش تبدیل می شود.

مهاجرت تجاری: ویزا مبتدی

با این حال ، هنگامی که کانادا افتتاح شد ، احتمال رشد مهاجرت تجاری وجود دارد ، زیرا این کشور به دنبال سرمایه گذاری و فرصت های شغلی جدید برای کمک به شروع اقتصاد است.

یکی از مقولات مهم فدرال ، برنامه ویزا مبتنی بر استارت آپ ، هدف قرار دادن کارآفرینان نوآور و پیوند آنها با سرمایه گذاران بخش خصوصی در کانادا است که به ایجاد کسب و کار نوپا کمک می کند.

این برنامه اقامت دائم را ارائه می دهد.   کاندیداها همچنین قبل از واجد شرایط بودن برای اقامت دائم ، پس از اتمام کار و فعالیت ، می توانند برای دریافت مجوز کار با حمایت سرمایه گذار فرشته مستقر در کانادا ، صندوق سرمایه گذاری یا انکوباتور تجاری خود ، درخواست کنند.

آنها فقط به یک ایده کسب و کار واجد شرایط ، تعهد از یک سرمایه گذار ، بودجه تسویه کافی و مهارت های زبان انگلیسی یا فرانسوی در سطح 5 زبان کانادایی نیاز دارند.

مشاغل نوپا می توانند به عنوان خون حیات یک اقتصاد در حال بهبود ، برنامه های ویزای استارت آپ کانادا و سایر برنامه های کارآفرینی استانی و سرمایه گذاری با اهمیت اصلی را در کوتاه مدت و بلند مدت تشکیل دهند.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی