تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

آمار و ارقام مهاجرت به کانادا


– ساکنان دائم – به روز رسانی های ماهانه IRCC
– افرادی که در کانادا اقامت دائم دریافت کرده اند
– ساکنان دائم اکسپرس اینتری – به روزرسانی ماهانه IRCC
– آمار و نشریات
– کبک

مهاجرت به کانادا

لطفاً توجه داشته باشید که در این مجموعه داده ها ، ارقام سرکوب شده یا گرد شده اند تا از شناسایی افراد هنگام جمع آوری مجموعه داده ها و مقایسه با سایر آمارهای عمومی جلوگیری کنند. مقادیر بین 0 و 5 به صورت “-” نشان داده شده است و تمام مقادیر دیگر به نزدیکترین ضرب 5 جمع می شوند. این ممکن است به جمع ارقام باشد که با کل نشان داده شده برابر نیستند.

ساکنان دائم – به روز رسانی های ماهانه IRCC

افرادی که در کانادا اقامت دائم دریافت کرده اند

کلیک کنید

ساکنان دائم ورود اکسپرس – به روزرسانی ماهانه IRCC

افرادی که تحت سیستم Express Entry اقامت دائم در کانادا دریافت کرده اند.

کلیک کنید

اسکان مجدد – به روز رسانی های ماهانه IRCC

اسکان حمایت بشر دوستانه که به عنوان بخشی از برنامه حمایت بشر دوستانه و امور انسانی آوارگان دولت کانادا وارد کانادا شده اند. مجموعه داده ها شامل افراد تحت حمایت بشر دوستانه اسکان داده شده است که خدمات تسویه حساب را دریافت کرده اند.

|کلیک کنید

آمار و نشریات
کبک

آمار

آیا به اخذ آمار مهاجرت علاقه دارید؟ آنها در سایت عمومی Ministère de l’Immigration ، de la Francisation و De L’Intégration ارسال شده اند.

دسترسی به آمار

برنامه ها

آیا می خواهید در مورد اهداف انتخاب کبک اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ برنامه مهاجرت سالانه و برنامه سه ساله در سایت عمومی وزارتخانه در دسترس است.

به برنامه های مهاجرت دسترسی پیدا کنید

انتشارات

  • Guide des procédures d’immigration (راهنمای مراحل مهاجرت)
    این راهنما شامل کلیه برنامه ها و فعالیت های مهاجرتی است که توسط وزارتخانه اداره می شود. همچنین شامل مراحل استخدامی و انتخاب کبک برای اتباع خارجی است.

آیا می خواهید در مورد نشریات وزارتخانه های دبیرستان ، مهاجرت ، د لا فرانسیساسیون و ادغام اطلاعاتی کسب کنید؟ نگران نباشید ، به سایت کلی وزارتورها مراجعه کنید.

دسترسی به انتشارات

امار و اقام ویزا
https://open.canada.ca/en

ویزا صادر شده کانادا برای ایرانیان

در مورد open.canada اطلاعات کسب کنید

آمار و ارقام مهاجرت به کانادا
روشهای پیگیری پیشرفت دولت آزاد را کاوش کنید. آمارهای مربوط به تعداد بارگیریها ، بازدید کنندگان و همچنین افزایش مشارکت ادارات و آژانسهای دولت کانادا را در تهیه مجموعه داده های باز بیشتر جستجو کنید. تمام آماری که ارائه می شود ، مگر اینکه در مواردی دیگر ذکر شده باشد ،

از این قرار است18 ژوئن 2013 به 30 آوریل 2020. برای دسترسی به داده های باز استفاده شده برای ایجاد جداول زیر ، به Open دولت Analytics مراجعه کنید .

باز کردن داده

داده های دولت کانادا را جستجو کنید ، یاد بگیرید چگونه با داده های داده کار کنید ، ببینید مردم با داده های ما چه کار کرده اند.

درباره open.canada

تعهدات دولت آزاد در کانادا را کاوش کنید ، برنامه های دولت باز را در سراسر کانادا کشف کنید و درباره مجوز دولت باز بدانید.

اطلاعات را باز کنید

سوابق دیجیتالی دولت کانادا ، دسترسی کامل به خلاصه درخواست اطلاعات و قراردادهای بیش از 10،000 دلار را جستجو کنید.

گفتگوی آزاد

با کارشناسان و علاقه مندان به دولت باز تعامل برقرار کنید و ایده های خود را در مورد رویکردهای نوین ابتکار دولت برای باز کردن به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی