کانادا اخبار آلبرتا

آلبرتا در حال کمک به کارگران آسیب پذیر خارجی است

آلبرتا دسترسی به یکی از مسیرهای استان برای اقامت دائم برای کارگران آسیب پذیر خارجی را تسهیل می کند.

13 مارس 2020

کارگران خارجی موقت که مجوز کار آزاد را از طرف دولت فدرال دریافت کرده اند ، زیرا آنها سوءاستفاده یا خطر سوءاستفاده در شغل خود را تجربه کرده اند ، ممکن است واجد شرایط برای ورود به جریان فرصت های آلبرتا (AOS) باشند.

اتباع خارجی و خانواده های آنها که دارای مجوز کار آزاد برای کارگران آسیب پذیر (VWOWP) هستند ، اکنون از نیاز به ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) برای واجد شرایط بودن AOS معاف هستند .

LMIA مثبت اغلب برای AOS ضروری است. کارفرمایان غالباً برای پشتیبانی از برنامه کارگر خارجی باید یک LMIA را تکمیل کنند. این نشان می دهد که برای پر کردن کار نیاز به یک کارگر خارجی وجود دارد.

بسیاری از رهبران تجارت کانادا خواستار اصلاحات در روند LMIA هستند زیرا انجام کارفرمایان دشوار و گران است.

اغلب برای کارفرمایان و مهاجران ترجیح داده می شود که از روند LMIA دور بزنند.

آلبرتا کاندیدای مهاجر برنامه (AINP) این تغییرات در 13 مارس اعلام کرد، مشخص است که کارگران آسیب پذیر نیز باید تمام معیارهای AOS دیگر دیدار به نامزد شده است.

شرایط البرتا شرایط مجاز بودن آلبرتا

داوطلبان AOS باید مجوز کار واجد شرایط را داشته باشند و تجربه کار واجد شرایط را در یک شغل واجد شرایط در آلبرتا در زمان درخواست داشته باشند.

VWOWP اکنون مجوز معتبر معافیت LMIA تحت AOS ، همراه با توافق نامه های تجارت بین المللی ، نقل و انتقالات کار ، International Experience Canada یا Mobilité Francophone در نظر گرفته شده است . در غیر این صورت ، داوطلبان AOS به یک LMIA مثبت یا مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی از یک موسسه واجد شرایط البرتا پس از دبیرستان احتیاج دارند .

بیشتر مشاغل تحت سطح مهارتهای ملی طبقه بندی شغلی (NOC) تحت AINP واجد شرایط هستند ، مادامی که در لیست مشاغل غیرمجاز قرار نگیرند .

داوطلبان همچنین باید برای یک شغل ماهر با سطح NOC 0 ، A ، یا B یا چهار معلم زبان کانادایی (CLB) حداقل پنج نشان دهند که در یک حرفه نیمه ماهر یا غیر ماهر با سطح NOC از C یا D باشد. .

تحصیلات دبیرستان از کشور مبدا نیز از جمله سایر معیارهای صلاحیت لازم است .

اگر مورد آزار و اذیت قرار گرفته یا در معرض خطر سوءاستفاده هستید چه باید بکنید

اگر در معرض خطر فوری هستید 9-11 یا پلیس محلی تماس بگیرید.

مهاجرت، شهروندی کانادا (IRCC) به کارگران آسیب پذیر و خانواده های آنها که مورد آزار و اذیت قرار گرفته و یا در معرض خطر سوء استفاده در محل کار هستند ، اجازه کار ارائه می دهد .

صفحه وب دولت دهید VWOWP متقاضیان برای ایجاد اسناد الکترونیکی برای نرم افزار خود را با استفاده از یک اسکنر و یا گرفتن عکس است. آنها راهنمایی راهنمائی برای درخواست اجازه کار از داخل کانادا ، و همچنین انواع اسناد را برای ارائه مدارک مربوط به ادعاهای سوء استفاده ارائه می دهند.

بعد از جمع آوری اسناد لازم ، مرحله بعدی ایجاد یک حساب کاربری برای اعمال آنلاین است. اگر اعمال آنلاین غیرممکن باشد ، دولت می گوید به نزدیکترین دفتر IRCC بروید یا با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید .


segoup

به اشتراک گذاشتن با

VVWALT © 2023