dark
تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

مهاجرت به کانادا: جایی که اکنون می توانید آزمون انگلیسی بدهید

اخبار آمریکا کانادا اخبار سراسری کانادا مهاجرت به کانادا: جایی که اکنون می توانید آزمون انگلیسی بدهید

مهاجرت به کانادا و آزمون زبان

آزمون زبان انگلیسی اکنون برای کسانی که می خواهند درخواست مهاجرت به کانادا ارائه دهند ، با آسانی در دسترس است.

دو آزمون زبان انگلیسی که توسط مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) شناخته شده و معتبر هستند ، آیلتس و CELPIP است. داوطلبان برای ارائه نمایه اکسپرس اینتری و یا درخواست اقامت دائم تحت برنامه استانی (PNP) یا یکی دیگر از برنامه های فدرال یا استانی کانادا باید نتایج آزمون را ارائه بدهند.

داوطلبان مهاجرت در شروع الزامات تست انگلیسی خود در ابتدای همه گیر شدن کروناویروس با مشکل مواجه شدند. COVID-19 منجر به تعطیل بسیاری از مراکز در سراسر جهان شد. اپراتورهای آیلتس و CELPIP قوانین محلی را رعایت کردند و بسیاری از متقاضیان نتوانستند آزمون بدهند.

با این حال ، IELTS و CELPIP اکنون به راحتی قابل دسترس است زیرا دولت ها محدودیت ها را در ماه های اخیر کاهش داده اند.

اقدامات بهداشتی و ایمنی در هر دو سایت آزمون آیلتس و CELPIP به منظور محافظت از نامزدهای مهاجرت و سرپرستان این آزمون ها انجام شده است. این موارد شامل تمیز کردن مرتب محل های آنها ، استفاده از ماسک و دستکش و حفظ اقدامات فاصله اجتمایی و غیره است.

آزمون آیلتس

آیلتس در وب سایت خود اعلام کرده است که امتحانات آموزش عمومی آن در حال حاضر در 89 کشور جهان موجود است.

این آزمایشات در کشورهای دارای منبع اقامت دائم کانادا از جمله بنگلادش ، برزیل ، کانادا (بسیاری از ساکنین دائمی در کانادا به عنوان دانشجویان بین المللی یا کارگران خارجی زندگی می کنند) ، چین ، کلمبیا ، مصر ، فرانسه ، هنگ کنگ ، هند ، ایرلند ، جنوبی موجود است. کره ، کویت ، لبنان ، مکزیک ، مراکش ، نیجریه ، عمان ، پاکستان ، فیلیپین ، روسیه ، عربستان سعودی ، امارات ، انگلیس ، ویتنام و بسیاری دیگر.

آزمونCELPIP

CELPIP اکنون در 6 کشور عملیاتی ارائه شده است.

این کشورها کانادا ، آمریکا ، چین ، فیلیپین ، امارات متحده عربی و هند هستند.

تاریخ های CELPIP بیشتر در سراسر ایالات متحده در دسترس است. ایالات متحده در سالهای اخیر به یک منبع فزاینده مهاجرت به کانادا تبدیل شده است.

راه های مهاجرت کانادا در طول COVID-19

از سرگیری فعالیتهای آیلتس و CELPIP به علاوه بازگشت قرعه کشی همه برنامه ها ، فرصتی خوشایند برای بیشتر نامزدها برای پیشبرد برنامه مهاجرت کانادایی است.

در آغاز این همه گیری ، بسیاری از داوطلبان برای ارسال درخواست تکمیل شده خود یا ورود به استخر اکسپرس اینتری برایشان ، چالش برانگیز بود.

علاوه بر این ، برخی از نامزدها به دلیل عدم حضور در برنامه های Express Entry ممکن است تاریخ آزمون یا ارسال مدارک خود را به تأخیر بیندازند. برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) به طور معمول بیشترین تعداد متقاضیان اکسپرس انتری دارد، با این حال، IRCC بیشترین دعوتنامه های ماه های اخیر را برای برنامه مهاجرت کلاس تجربه کانادایی ( CEC ) و نامزدها PNP صادر کرده است

از ژوئیه دو قرعه کشی اکسپرس انتری انجام شده است که نامزدهای FSWP را شامل می شود

از این رو ، ممکن است به نفع یک کاندیدا باشد که آزمون زبان انگلیسی خود را تکمیل کند و هم اکنون درخواست مهاجرت کانادا خود را ارسال کنید. انجام این کار به آن‌ها کمک خواهد کرد تا در صورت موفق شدن از تأخیرهای غیرضروری برای ورود به کانادا جلوگیری کرده و هرچه سریع‌تر به کانادا بروند.

در حقیقت، اگر از طریق برنامه اکسپرس اینتری انتخابی استانی دریافت کنید، یا اگر امتیاز شما بدون دریافت انتخابی استانی به اندازه کافی بالا باشد، ممکن است شما خوش شانس باشید و پس از مدت کوتاهی که در استخر اکسپرس انتری پروفایل ایجاد کردید یک دعوت‌نامه درخواست اقامت دائم دریافت کنید و ازمزایای دریافت تابعیت کانادا بهره مند شوید.


مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت