تم دارک سایت آماده است
اگر برای حالت مطالعه در حالت دارک راحت تر هستید آن را فعال کنید.

برنامه مهاجرت آتلانتیک: یک کارفرمای تعیین شده را پیدا کنید


پیدا کردن کارفرما برای مهاجرت کانادا از طریق برنامه آتلانتیک کانادا

دولت کانادا کارگران خارجی را ترغیب می کند تا اطمینان حاصل کنند که کارفرما به طور رسمی  تحت عنوان  مهاجرت آتلانتیک تعیین شده است . قبل از اینکه کارگر خارجی بتواند از طریق AIPP درخواست اقامت دائم کانادا را بدهد ، کلیه پیشنهادات شغلی از کارفرمایان مشخص شده توسط استان مربوطه تأیید شود. 

استانهای آتلانتیک نیوفاندلند و لابرادور ، نوا اسکوشیا ، جزیره پرنس ادوارد (PEI) و نیوبرانزویک لیست های خود را برای کارفرمایان تعیین شده تحت AIPP منتشر کرده اند. 

لطفا توجه داشته باشید که تعیین تحت AIPP به این معنا نیست که کارفرما به طور جدی اتباع خارجی را استخدام می کند و همچنین این دلالت بر قصد آنها در آینده ندارد. 

برای داشتن لیستی از کارفرمایان تعیین شده توسط AIPP در هر استان آتلانتیک ، از لینک های زیر پیروی کنید:

کارفرمایان تعیین شده نیوفاند لند و لابرادور
کارفرمایان مشخص شده نوا اسکوشیا
جزیره پرنس ادوارد کارفرمایان مشخص شده است
کارفرمایان تعیین شده در نیوبرانزویک


استانهای نوا اسکوشیا و PEI همچنین متقاضیان شغل خارجی را ترغیب می کنند تا برای فرصت های شغلی فعلی از صفحات اشتغال زایی خود مشورت کنند:  مشاغل نوا اسکوشیا  و  کار PEI .

برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک کانادا چیست؟

این پایلوت به کارفرمایان آتلانتیک کانادا به استخدام کارگران ماهر خارجی که می خواهند به آتلانتیک کانادا  مهاجرت کنند و فارغ التحصیلان بین المللی که می خواهند بعد از فارغ التحصیلی در آتلانتیک کانادا بمانند ، کمک می کند. در تاریخ 1 مارس 2019 اعلام کردیم: تمدید 2 ساله پایلوت مهاجرت آتلانتیک


بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط :

بازگشت بازگشت
خانه جستجو پشتیبانی